Žymiausias Lexus visureigis
LC Convertible

SKELBIA NAUJĄ DRĄSAUS DIZAINO ERĄ

Dar niekada nebuvo tokio efektingo automobilio, kuris paliktų neišdildomą įspūdį, paveikdamas visus pojūčius, kaip naujasis “Lexus LC” kabrioletas.

Apžvalga
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

11,7
Vidutinė CO2 emisija (g/km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio CO2 emisijai.

275
Pagreitėjimas iki 100 km/h (sek.)
5,0

KVAPĄ GNIAUŽIANTYS VAIRAVIMO POTYRIAI

PRABANGUS KABRIOLETAS - PUIKUS ELEGANCIJOS IR MEISTRIŠKUMO DERINYS

Dar niekada nebuvo tokio efektingo automobilio, kuris paliktų neišdildomą įspūdį, paveikdamas visus pojūčius, kaip naujasis “Lexus LC” kabrioletas. Aptakus ir išpuoselėtas “LC Convertible” dizainas perteikia elegantišką “LC” kupė siluetą. Nesvarbu, ar važiuojate pakrante šviečiant saulei, ar dramatiška Alpių perėja, “Lexus LC”

kabrioletas suteikia neprilygstamą eleganciją ir stulbinančią galią. Galinius “LC 500” ratus varo 5,0 l benzininis variklis. Varomas šio variklio, kuris komplektuojamas kartu su pirmą kartą pasaulyje lengvajame automobilyje pritaikyta 10 pavarų automatine transmisija, “LC 500” ypač sparčiai pagreitėja, skleisdamas įspūdingą V8 garsą.

AUTOMOBILIO YPATYBĖS

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LC Convertible

LC 500 VAIRAVIMAS

LC 500 buvo konstruojamas „nuo nulio“, siekiant suteikti dar aštresnių potyrių ir patobulinti važiavimo charakteristikas, pritaikant jas prie vairavimo stiliaus. LC automobilyje komplektuojama 10 pavarų transmisija su dirbtinio intelekto pavarų perjungimo sistema AI-SHIFT, kuri, įvertinusi ne tik vairuotojo ketinimus bei automobilio greitį, bet ir ankstesnį jo vairavimo stilių, visuomet parenka optimalią pavarą, kad galėtumėte mėgautis pažangesnio vairavimo malonumais. Važiavimo kokybę pagerina ir kitos technologijos, tokios kaip adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir tvirta kėbulo konstrukcija.

VIDUS

Sėdėdami už Takumi meistrų išdailinto LC vairo, galite mėgautis ergonomiško ir sumaniai įrengto salono privalumais. Patogiai išdėstyti valdikliai ir sąsajos LC salone suteikia pasitikėjimo ir leidžia patirti tikrą vairavimo malonumą. Žemiau įrengtas variklio dangtis ir prietaisų skydelis lemia išskirtinį matomumą.

SPŪDINGOS LINIJOS KAIP IR KUPĖ

Sulankstomo stogo atraminiai rėmai suprojektuoti taip, kad jų nebūtų matyti, o nuleidus stogą, šis visiškai pasislepia ir atsiveria neperkrauta automobilio forma.

img

NEPAKARTOJAMAS "LEXUS"

“Motomachi” gamykla yra dvi valandos nuo Tokijo, važiuojant Shinkansen traukiniu. Čia “Lexus” sukūrė “LFA” – vieną iš labiausiai pripažintų supersportinių automobilių istorijoje. Ir šiandien čia gaminamas naujasis “LC” kabrioletas.

img

ĮSPŪDINGA V8 GALIA

“LC” kabrioletas turi 5,0 litrų V8 variklį, kurį tiksliai sureguliavo Takumi meistrai, kad suteiktų įtraukiančios vairavimo patirties su beveik neribotu pagreičiu ir galia. Variklis buvo kruopščiai išbandytas per 24 valandas trukusias lenktynes ​​Niurburgringe ir tiekia visą reikalingą galią per dešimties greičių „DirectShift“ automatinę pavarų dėžę.

img

IŠMANESNĖ KLIMATO SISTEMA

Nesvarbu, ar važiuojama vingiuotais kalnų keliais, ar palei pakrantę su vėsinančiu jūros vėjeliu, “LC” kabrioleto oro kondicionavimo sistema sukurs patogią kelionę. Ji tiesiogiai prisitaiko prie keleivių salono klimato, kai atidaromas arba uždaroomas kabrioleto dangtis, ir automatiškai padidinama temperatūra įsibėgėjimo metu, kai važiuojama nuokalne.

img

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Kaip standartinę įrangą naujajame LC montuojamą novatorišką Lexus Safety System+ sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, pažangi važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema, kuri neleidžia nukrypti iš kelio, matomumą tamsiu paros metu pagerinanti automatinė tolimųjų šviesų sistema ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri pakoreguoja automobilio greitį įvertinusi priekyje važiuojančios transporto priemonės greitį.

img

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS