Žymiausias LEXUS visureigis
ELEKTROMOBILIS UX 300e

LEXUS elektrifikuoti modeliai

Pirmasis visiškai elektrinis Lexus UX 300e yra miesto visureigis, pasižymintis didele akceleracija ir galintis viena įkrova nuvažiuoti iki 300 km (WLTP). Lexus UX 300e modelio akumuliatoriui suteikiama 10 metų garantija, o į kainą įskaičiuota priežiūra iki 5 metų arba 100 000 km ridos.
Apžvalga
Galia (kW / AG)
150 / 204

Susipažinkite su UX 300e elektromobiliu

Vos paspaudę užvedimo mygtuką ir suėmę kruopščiai pagamintą vairą, iš karto suprasite pirmojo Lexus elektromobilio charakterio unikalumą. Išvažiuokite į gatvę ir greitai galėsite mėgautis linijiniu pagreičiu bei užtikrinta dinamika atlikdami posūkius. Kaip ir visiems UX modeliams, jam būdinga įspūdinga urbanistinė išvaizda. Automobilis varomas pažangiu elektriniu varikliu, galinčiu išvystyti 150 kW (204 DIN AG) ir 300 Nm sukimo momentu siekiančią galią.

Elektrinis variklis

Išvysto 150 kW (204 DIN AG) galią ir 300 Nm sukimo momentą siekiančią galią.

Nuvažiuojamas atstumas

54.3 kWh ličio jonų akumuliatorius, leidžiantis nuvažiuoti daugiau nei 313 km (WLTP) vienu įkrovimu.

Elektromobilio našumas

Įsibėgėjimas iki 100 km/h - 7.5 sekundės. Važiuojant 160 km/h, CO2 emisija yra 0 g/km.
VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

DRĄSUS DIZAINAS

Nuo išskirtinių ir Lexus ženklu tapusių verpsto formos grotelių iki sportiško silueto ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankių, naujasis UX 300e įkūnija naują požiūrį į elektrinių automobilių mobilumą. Į vairuotoją orientuotas atviras, bet ir saugus salonas yra įkvėptas japoniškos architektūros koncepcijos, vadinamos „engawa“. Joje pranyksta riba tarp išorės ir vidaus.

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

TAKUMI MEISTRYSTĖ

Norint užtikrinti pasaulinę kokybę, UX 300e yra gaminamas apdovanojimus pelniusioje Kyushu gamykloje kartu su kitais elektrifikuotais automobiliais, kurių gamybą prižiūri Takumi meistrai. Dėmesys detalėms pastebimas visur, pradedant nuostabiais rankomis šlifuotais ir dažytais paviršiais, baigiant švaraus oro patalpa, kurioje surenkami elektriniai varikliai, bei odinėmis sėdynėmis, kurias gaminant semiamasi įkvėpimo iš tradicinės japonų dygsniavimo technikos, vadinamos „sashiko“. Prieš išsiunčiant automobilį, kiekvienas UX 300e tobulumas patikrinamas ne vieną kartą.

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

ELEKTROMOBILIO NAŠUMAS

Važiuodami naujuoju UX 300e, galėsite mėgautis ne tik manevringumu, bet ir labai tiksliu vairavimu. Užtikrinto vairavimo jausmui įtakos turi žemas automobilio svorio centras kartu su papildomai sustiprintu važiuoklės ir akumuliatoriaus bloko tvirtumu. Norėdami, kad elektromobilis prisiderintų prie Jūsų nuotaikos, išbandykite dinamines vairavimo režimo galimybes arba pasirinkite savo mėgstamą vairavimo stilių naudodamiesi vienu iš keturių lėtėjimo režimų.

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

AKUMULIATORIAUS TECHNOLOGIJA

Vienu įkrovimu daugiau nei 313 km (WLTP) nuvažiuoti leidžianti UX 300e ličio jonų akumuliatorius buvo sukurtas panaudojus visą sukauptą ir neprilygstamą patirtį. Nuo 2004-ųjų Lexus pagamino daugiau nei 1,6 mln. elektrifikuotų, savaime pasikraunančių hibridinių automobilių. Tokia lyderystė elektrifikuotų automobilių gamyboje gali reikšti tik viena – tai proveržis Lexus technologijose, tokiose kaip galios valdymo blokas, akumuliatoriaus valdymo sistema ir elektrinis variklis, kurie buvo išbandyti nuvažiavus milijonus kilometrų.

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

NERIBOTA VARTOTOJO SĄSAJA

13 garsiakalbių Mark Levinson garso sistema sukuria neprilygstamą ir koncertą primenantį garsą. Integruotas ir lietimui jautrus 10,3 colio ekrano valdiklis leis Jums naudotis Lexus Premium navigacijos sistema bei Lexus Link sistema. Intuityvi naudotis Lexus Link sistema gali pasiūlyti praktiškas elektromobilio naudojimo funkcijas, tokias kaip nuotolinis įkrovimas, nuotolinis oro kondicionavimas ir įkrovimo stotelės paieška.

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

PAŽANGUS SAUGUMAS

UX 300e montuojamas pažangiausias Lexus Safety System+ saugos sistemų paketas, o jame - Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, eismo juostų išlaikymo kontrolės sistema, padėsiantis nenukrypti nuo kelio, adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema, padėsianti geriau atpažinti pėsčiuosius ir ženklus tamsiuoju paros metu, kelių eismo ženklų atpažinimo sistema bei adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema.

„BEVEIK 20 METŲ VYSTYDAMI ELEKTRIFIKUOTŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ GAMYBĄ, DŽIAUGIAMĖS GALĖDAMI PRISTATYTI PIRMĄJĮ LEXUS ELEKTROMOBILĮ.“
VYRIAUSIASIS UX INŽINIERIUS TAKASHI WATANABE
VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

JAPONIŠKO DIZAINO IR ELEKTROS ENERGIJOS DARNA

Naujojo UX 300e salonas yra įkvėptas tradicinės japonų architektūros koncepcijos, vadinamos „engawa“, kuria remiantis vidus ir išorė sklandžiai susijungia į viena. Naujas požiūris padeda ne tik geriau jausti elektromobilio gabaritus, bet ir leidžia žymiai lengviau atlikti manevrus. Automobilio salonas neapkrautas detalėmis, viskas, kas svarbu - išdėstyta aplink vairuotoją ir pasiekiama ranka. Vairuotojo patogumui porankyje įmontuoti garso valdikliai.

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS