Sužinokite daugiau apie Lexus

Dinaminės ypatybės

Dinamika nėra vien greitis. Tai jausmas, susiejantis automobilį, kelią ir Jūsų pojūčius. Sujungti visa tai į visumą ir yra Lexus misija.

Aistra dinaminėms charakteristikoms

Mes siekiame kurti nepaprasta. Tai, kas žadina pojūčius, kaitina aistras, tobulina įgūdžius ir susieja vairuotoją, automobilį ir kelią į harmoningą vienovę. Šios mūsų pastangos ir požiūris turi savo pavadinimą – tai F filosofija. Sėdėdami už Lexus F automobilio vairo, Jūs visuomet patirsite nenusakomai didesnį vairavimo malonumą.

Gimę lenktynių trasoje

Kaip kurti automobilius, orientuotus į unikalią, įkvepiančią vairavimo patirtį? Tokie automobiliai gimsta ir tobulinami lenktynių trasoje. Mūsų automobiliai išbandomi tose pačiose vietose, kur lenktynių pasaulio legendos virpina širdis, muša rekordus ir kaunasi dėl pergalės.
Gimę lenktynių trasoje

FUJI ir Niurburgringo trasos

Daugelis mūsų bandymų vyksta legendinėje Japonijos Fuji trasoje. Tai viena sudėtingiausių lenktyninių trasų pasaulyje. Čia glūdi mūsų F filosofijos ištakos.

Bandomieji darbai atliekami ir Europoje, garsiojoje Niurburgringo trasoje Vokietijoje. Niurburgringo serijos LFA modelis atidavė didelę duoklę šiai vietai. Tai išskirtinis ir išskirtinai retas modelis, kurio pagaminta tik 500 egzempliorių.

24 valandų trukmės Niurburgringo lenktynėse įvyko ir daug atgarsio susilaukęs naujojo prabangaus Lexus LC kupė debiutas. Jis pasirodė prologo etape prieš lenktynes.

Gimę lenktynių trasoje

Pilotas bandytojas

Bandymai – ne mažiau vertinama Lexus sritis. Tai meno forma, reikalaujanti ypatingų įgūdžių. Jie sudaro mūsų veiklos pagrindą. Ši sritis glaudžiai susijusi su meistriškumu ir yra kontroliuojama mūsų Takumi meistrų.

Apie tai, jog bandymams teikiame didžiulę reikšmę, rodo paties Lexus prezidento Akio Toyoda pavyzdys – juk jis taip pat yra mūsų pilotas bandytojas. Jis sėda už kiekvieno automobilio vairo ir yra galutinis jo dinaminių charakteristikų vertintojas. Išbandydamas kiekvieną automobilį, jis susitelkia į patiriamas emocijas. Ar ši kelionė sužadina jo emocijas? Ar tą patį pajusite ir Jūs?

Gimę lenktynių trasoje

Lenktynių įkvėptų inovacijų paveldas

Lexus LFA – superautomobilis visais aspektais. Jis papildo mūsų lenktynių įkvėptų inovacijų lobyną. Tai tikras profesionaliai įgyvendintos ambicingos vizijos pavyzdys. Šis automobilis yra mūsų beprotiškos aistros blykstelėjimas, nušvietęs kelius į naujas aukštumas.

LFA yra visapusiška mūsų troškimo sukurti neatskiriamą automobilio ir vairuotojo vienovę išraiška. Jo novatoriška dvasia ir charakteristikos yra neišsenkamas įkvėpimo šaltinis kuriant kitus mūsų modelius, tarp jų ir F serijos. LFA apraiškų netrukus bus galima aptikti visur. Mes siekiame, kad emociškai pakylėjančiomis dinaminėmis charakteristikomis pasižymėtų visi Lexus modeliai. Todėl lenktynių trasa tapo mūsų F serijos modelių inovacijų laboratorija.

Išgryninta dinamika

Mes siekiame, kad emociškai pakylėjančiomis dinaminėmis charakteristikomis pasižymėtų visi Lexus modeliai. Todėl lenktynių trasa tapo mūsų F serijos modelių inovacijų laboratorija.
Išgryninta dinamika

F serijos modeliai

Visi F serijos modeliai siūlo maksimalią aistros ir dinamikos dozę. Su jais atsiskleidžia išgryninta vairavimo patirtis, puikiai perteikianti mūsų F filosofiją.

Išgryninta dinamika

F SPORT

Bet kuris pasirinktas Lexus F SPORT modelis leis mėgautis F serijai būdingais privalumais. Patobulinti dizaino sprendimai ir subtiliai pakoreguota pakaba suteiks sportiškesnio vairavimo potyrių.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos