Lexus Vilnius

Servisas

Lexus Vilnius servise Jūsų automobiliui bus atlikta techninė priežiūra, nustatyti ir pašalinti defektai, pakeisti sugedę komponentai ir mazgai . Reguliari kvalifikuotų inžinierių priežiūra leis pailginti automobilio tarnavimo laiką ir išvengti priešlaikinių gedimų.
Skaityti daugiau

Kokybė ir jūsų
komfortas

Kvalifikuoti darbuotojai ir naujausia įranga. Lexus Vilnius darbuotojai - savo srities profesionalai, apmokyti pagal griežtus gamintojo reikalavimus ir standartus. Savo darbe naudojame tik modernius įrankius ir dirbame su sertifikuota įranga, naudodami originalias Lexus atsargines dalis.

Operatyvus darbas ir malonus aptarnavimas. Servise stengiamės pateikti Jums efektyviausius problemos sprendimo būdus per kuo trumpesnį laiką. Kvalifikuoti meistrai ir operatyvus detalių pristatymas – ypač svarbūs veiksniai, leidžiantys taupyti Jūsų laiką. Laukiant paruošto automobilio Jus pavaišinsime puikia kava, Lexus salone įrengtos darbo vietos, kur, pageidaujant, galite planuotis ir savo verslo susitikimus. Taip pat galime pasiūlyti pakaitinio automobilio nuomą ar už papildomą mokestį paimti ir grąžinti automobilį į Jums patogią vietą.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos