Sužinokite daugiau apie Lexus

Dizainas

Drąsus, nepaprastas, kryptingas. Mūsų dizainas lengvai atpažįstamas, visuomet jaudina ir atspindi nestereotipiškas naujas idėjas.

Motyvuotas dizainas

Mūsų dizainas sąmoningai provokuoja savo drąsa. Mums be galo svarbi minties ir išraiškos laisvė. Mes be paliovos tiriame naujas idėjas ir jų ieškome. Viskas prasideda nuo drąsių koncepcijų, kurios yra tikrai originalios, ambicingos ir gerai apgalvotos. Subrandinta koncepcija virsta įspūdingo automobilio dizaino vizija.
Motyvuotas dizainas

Renkantis drąsius sprendimus

Drąsus dizainas gimsta iš tikėjimo savo tiesa. Tai noras pareikšti savo poziciją ir išsiskirti iš kitų. Mes žinome, kas esame, ir niekuomet nepaliausime daryti tai, kuo tikime.

Kodėl? Nes iš drąsaus dizaino randasi nepaprasta patirtis. Nuostabūs dalykai, kurie mus verčia judėti į priekį, negimsta iš to, kas yra pažįstama ir panašu. Jie atsiranda suderinus efektingas priešingybes. Pasitelkus paradoksus ir poliškumo idėją, galima sukurti kažką novatoriško.

PASAULINIO MASTO VEIKLA

Įvairios perspektyvos, skirtingos kultūros ir įspūdingos įkvepiančio Lexus dizaino kūrimo vietos. Mes džiaugiamės turėdami tris dizaino centrus, veikiančius unikaliuose pasaulio kraštuose. Dirbdami drauge ir atskirai, jie skatina originalų mąstymą ir ieško sprendimų leisdamiesi į nesibaigiančius eksperimentus. Iš šių tobulumo paieškų gimė mūsų legendiniai automobiliai.
Pasaulinio masto veikla

Aičio prefektūra, Japonija

RX visureigis. LC sportinis kupė. Ir LS flagmanas sedanas. Kas sieja šiuos įspūdingus modelius? Visų jų vizija gimė ir buvo paversta tikrove už Lexus dizaino studijos Aičio prefektūroje sienų. Erdvė optimaliai pritaikyta visam dizaino procesui – nuo pradinių brėžinių iki trimačių vizualizacijų ir beveik iki galo sukurtų prototipų.

Viršutiniame aukšte įrengta unikali patikros salė. Pritaikius 200 tonų sveriantį įtraukiamąjį stogą, galima slaptai apžiūrėti naujus modelius ryškioje dienos šviesoje. Trečiajame aukšte įrengtas normalaus dydžio kino teatras ir virtualiosios realybės patalpa. Apatiniame aukšte įsikūrusi fotografijos studija. Tai vieta, kur gimsta legendos.

Pasaulinio masto veikla

COTE D'AZURE, Prancūzija

Lexus specializuotas Europos dizaino centras įsikūręs technologijų parke Sophia Antipolis, vos kelios minutės kelio nuo žydrosios Viduržemio jūros. Iš čia matosi Alpės, be to, galima greitai pasiekti Nicą ir Kanus. Ši išskirtinė vieta yra puikus fonas naujoviškoms dizaino idėjoms gimti.

ED2 – Europos dizaino studija – yra 6000 m2 ploto specialiai suprojektuotas Lexus Europos dizaino kūrėjų centras. Dizaineriai ir modeliuotojai bendradarbiauja su Japonijoje esančios Aičio prefektūros dizaino studijos kūrėjų komanda. Čia buvo sukurti keli subtiliausi pasaulyje koncepciniai modeliai. Pavyzdžiui, novatoriškas LF-SA, kurį komanda parengė pristatymui 2015 m. Ženevos automobilių parodoje.

Pasaulinio masto veikla

Niuport paplūdimys, Kalifornija

Kalifornijoje įkurta Lexus pasaulinė dizaino studija CALTY Design Research. Toks pavadinimas nėra atsitiktinis. CALTY prezidentas Kevin Hunter taip paaiškino jo reikšmę: „Tai nėra vien dizaino studija. Mes taip pat atliekame daug tyrimų, kuriais didžiuojamės. Štai kodėl šis žodis įtrauktas į visą studijos pavadinimą.“

Niuport paplūdimyje įsikūrusi Lexus kūrybinė studija gyvuoja beveik tiek pat laiko, kiek ir mes. Čia dirbanti dizainerių komanda sukūrė LC 500 ir RX – du Lexus novatoriškiausius serijinius modelius.

Ateities vizijos

Mūsų drąsios idėjos virsta koncepciniais automobiliais ir galiausiai serijiniais modeliais. Tačiau mes brandiname ir futuristines, avangardines idėjas. Iš naujo permąstome nevaržomo judėjimo ir kelionės sampratą. Kurdami automobilius įkvėpimo semiamės iš visur – nuo dangaus, jūros iki šalikelės.
Įsivaizduokite ateitį

Ateities vizijos

Drąsus mąstymas nuveda netikėtais keliais ir į netikėtas vietoves. Mes kaskart ieškome technologinių ir inžinerinių iššūkių, kad pasiektume naujų rezultatų. Mes nepailstame ir nesiilsime.

Pastaraisiais metais mes sukūrėme ir pristatėme erdvėlaivį SKYJET, koncepcinę SPORTINĘ JACHTĄ ir skraidlentę SLIDE, nepaklūstančią gravitacijos jėgoms. Visus juos vienija neabejotinai drąsus Lexus mąstymas.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos