Ketvirtus metus iš eilės Briuselio oro linijų ir Lexus erdvė „LOFTAS“ pelno apdovanojimą
Naujienos

Ketvirtus metus iš eilės Briuselio oro linijų ir Lexus erdvė „LOFTAS“ pelno apdovanojimą

Briuselio oro uoste esanti „Brussels Airlines“ ir Lexus sukurta ir valdoma oro uosto poilsio erdvė „LOFTAS“ prestižiniuose „Pasaulio kelionių apdovanojimuose“ buvo pripažinta geriausiu 2022 m. Europos oro linijų salonu. Ši žinia buvo paskelbta Maljorkoje, „Hilton“ viešbutyje vykusioje iškilmingoje raudonojo kilimo ceremonijoje, kurioje dalyvavo svarbiausi kelionių, turizmo ir svetingumo srities atstovai, nuomonių formuotojai ir žiniasklaida. „LOFTO” koncepcija kasmet laimėjo šį prestižinį apdovanojimą nuo pat atidarymo 2018 metais.
Skaityti daugiau

„Ketvirtus metus gauti šį prestižinį apdovanojimą, už kurį balsuoja kelionių ir turizmo profesionalai bei klientai, yra tikras pripažinimas mūsų darbuotojams. Jie investuoja į tai, kad net ir sudėtingomis aplinkybėmis mūsų svečiams pasiūlytų nepakartojamą „LOFTO” patirtį. Mūsų misija visada buvo kartu su partneriais, kurie vadovaujasi aukščiausia kokybe, siekti, kad mūsų svečiai jaustųsi, jog jais rūpinamasi kiekvieną dieną. Dėkojame komandai ir visiems partneriams už jų nepaliaujamą atsidavimą mūsų klientams." – sakė Peter‘is Gerber‘is, „Brussels Airlines“ generalinis direktorius.

„Šis „LOFTO” apdovanojimas kaip apčiuopiamas mūsų prekės ženklo pažado „Patirti nepaprastą“ patvirtinimas., - komentuoja Pascal‘is Ruch‘as, „Toyota Motor Europe“ viceprezidentas, atsakingas už „Lexus Europe“. „Šis salonas, kuriame dera belgiškas kūrybiškumas ir japoniškas Omotenashi svetingumas, yra neprilygstama patirtis verslo keliautojams.“

„LOFTAS” taip pat žymi mūsų, kaip pasaulinio prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklo, nuolatinę plėtrą, kur jo demonstruojamas dizainas, meistriškumas ir komfortas atsispindi mūsų naujausioje elektrifikuotų Lexus automobilių gamoje, pavyzdžiui, visiškai elektriniame „RZ“.

Daugiau nei 2000 kvadratinių metrų ploto „LOFTAS“ svečiams siūlo iki 500 sėdimų vietų. Jis suskirstytas į zonas su išskirtine atmosfera ir ypatybėmis, įskaitant centre esantį barą, sėdėjimo zonas ir atskirą erdvę, kuri idealiai tinka tiems, kuriems reikia dirbti keliaujant. Šią erdvę apibūdina ikoniški Lexus dizaino elementai, įskaitant unikalias Lexus groteles, „Mark Levinson“ garso sistemą.  

Įžengus į „LOFTĄ”, svečius pasitinka pagal užsakymą sukurti akcentai, pavyzdžiui, asmeninis pasisveikinimas ir tradiciniai šilti Oshibiri rankšluosčiai. Jie gali atsipalaiduoti skaitydami skaitmeninius laikraščius Lexus LS tipo shiatsu masažo kėdėse, atsigaivinti ypatingai jutiminiais „Grohe“ dušais arba atsipalaiduoti miegamajame su žvaigždėtomis lubomis, o  tada mėgautis puikiu maistu ir išskirtiniais „Neuhaus“ šokolado meistro skanėstais.

„LOFTAS“ Briuselio oro uoste įrengtas remiantis apdovanojimus pelniusiomis „INTERSECT BY LEXUS“ prekės ženklo erdvėmis Tokijuje. Unikalią oro linijų salės koncepciją įkvėpė Lexus prabanga, dizainas ir tradicinis japonų Omotenashi svetingumas, kurio esmė - iš anksto numatyti svečio poreikius.

Lexus prekės ženklo ambasadoriai pasitinka svečius „LOFTE“ kiekvieną dieną nuo 5 val. ryto iki 21 val. vakaro.

 

APIE „PASAULIO KELIONIŲ APDOVANOJIMUS”

„Pasaulio kelionių apdovanojimai“ buvo įsteigti 1993 m., siekiant pripažinti, apdovanoti ir džiaugtis pasiektu meistriškumu kelionių, turizmo ir svetingumo industrijos sektoriuje. 2022 m. švenčiant 29 metų sukaktį, šių apdovanojimų programa yra pati prestižiškiausia ir išsamiausia kelionių industrijoje - buvo atiduoti daugiau nei 2 mln. balsų.

Nuotraukų galerija

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos