„LEXUS LC“ IŠRINKTAS GERIAUSIU 2021-ŲJŲ KABRIOLETU D. BRITANIJOJE
Naujienos

„LEXUS LC“ IŠRINKTAS GERIAUSIU 2021-ŲJŲ KABRIOLETU D. BRITANIJOJE

„Lexus LC 500“, 2021-ųjų „carwow“ svetainės apdovanojimuose, buvo išrinktas, kaip „Geriausias kabrioletas“.
Skaityti daugiau

5 milijonus vartotojų turinti „carwow“ svetainė yra gerbiamas ir populiarus informacijos šaltinis, kuriame, kartu su vartotojais, savo nuomone dalinasi ir automobilių ekspertai.  Kasmetiniuose svetainės apdovanojimuose, išrenkami geriausi skirtingų rinkų kategorijų automobiliai bei geriausias metų automobilis.

Matas Watsonas, vyriausiasis „carwow“ turinio vadovas, taip pat išsakė savo nuomonę, kas, anot jo, LC 500 kabrioletą padaro tokiu įspūdingu automobiliu:

„Šis automobilis atrodo paprasčiausiai stulbinamai. Tai tikrai genialus kabrioletas su nuostabiu interjeru. Taigi, tiesiog atsiloškite, nusileiskite stogą ir panirkite į susižavėjusius praeivių žvilgsnius, jums riedant pro šalį.“

Vyriausiasis dizaineris Tadao Mori kartu su savo komanda, užsibrėžė tikslą -  sukurti „Gundomiausią visame pasaulyje kabrioletą“, išlaikydami stiprias bei elegantiškas savybes, kurios išskiria šį kupė iš kitų. „LC 500“ kabrioletas yra pirmasis „Lexus“ modelis su minkštu stogu, kuris atitinka griežtus reikalavimus dėl aptakios ir išmanios išvaizdos, tylaus ir greito valdymo, bei kompaktiško talpumo, kuris nemažina vietos bagažinės skyriuje.

„Lexus LC 500“ kabrioletas yra varomas 457 AGV8 „Lexus“ varikliu bei komplektuojamas, kartu su automatine 10 pavarų dėže - „Direct Shift“, kuri leidžia 100 km/h greitį pasiekti per 5s.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos