Lexus palydi raudonojo kilimo žvaigždes 79-ajame Venecijos kino festivalyje
Naujienos

Lexus palydi raudonojo kilimo žvaigždes 79-ajame Venecijos kino festivalyje

Rugpjūčio 31 d. Lexus prisijungė prie pirmaujančių kino pasaulio veikėjų, įžymybių ir VIP asmenų, dalyvavusių 79-ojo Venecijos tarptautinio kino festivalio „La Biennale di Venezia“ atidarymo ceremonijoje. Šeštus metus iš eilės būdamas oficialiu festivalio automobiliu, prabangus prekės ženklas išskirtiniui renginiui skyrė savo naujausius modelius.
Skaityti daugiau

Vakaro metu žvaigždės, tarp kurių buvo Julianne Moore, Regé-Jean Page, Rocio Morales, Catherine Deneuve ir Tessa Thompson, į iškilmingą renginį atvyko lydimos Lexus elektrifikuotų UX, NX, RX bei ES modelių.

Nuolatinė Lexus parama festivaliui atspindi vertybes, kuriomis dalijasi kino ir automobilių pasauliai. Abu juos jau seniai įkvepia noras plėsti žmonių akiratį per keliones, laiką ir naujas patirtis. Kaip kinas yra unikali priemonė nepamirštamoms akimirkoms sukurti, taip ir Lexus siekia suteikti įspūdžių savo inovatyvia ir novatoriška dvasia.

Venecijos aplinka yra dar viena įkvepianti sąsaja. Šis unikalus, stebuklingas miestas sukuria nepamirštamus prisiminimus, kartu atkreipdamas dėmesį į tvarumo klausimą.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami sugrįžti į Veneciją ir turėdami garbę pademonstruoti vertybes, kurios išskiria mūsų prekės ženklą.“, - sakė Maurizio Perinetti, Lexus direktorius Italijoje. „Tai prestižinė, aukšto lygio scena, kur galime pristatyti ikoniškiausius savo modelius. Tikimės, kad festivalio dalyviai ir jo žiūrovai atpažins ir įvertins dizainą, kokybę, technologijas ir dėmesį, skirtą aplinkosaugai. Ir tokiu būdu patirs „Lexus Amazing Experience“.

Naujausi Lexus Electrified serijos modeliai, kurie sudarys net 40 automobilių parką, bus naudojami svečiams ir oficialiems asmenims vežti į raudonojo kilimo renginius ir iš jų iki pat festivalio pabaigos, t.y. rugsėjo 10 d. Atsižvelgiant į renginio išskirtinumą, šiemet tarp modelių bus ir daugybę apdovanojimų pelnęs Lexus pavyzdinis kabrioletas – LC 500.

 

Nuotraukų galerija

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos