LEXUS PASKELBĖ „LEXUS UX ART CAR 2021“ KONKURSO NUGALĖTOJĄ
Naujienos

LEXUS PASKELBĖ „LEXUS UX ART CAR 2021“ KONKURSO NUGALĖTOJĄ

Antrojo „UX Art Car“ dizaino konkurso nugalėtoju tapo klasikinio japoniško meditacijos sodo interpretacija „Zen Garden“, sukurta kūrybinės studijos „Clap Studio“. Visas Lexus premium krosoverio kėbulas buvo padengtas tūkstančių popierinių žiedlapių.
Skaityti daugiau

Iš šešių „Lexus Ispanija“ svetainėje pristatytų autorių darbų – „Zen Garden“ surinko daugiausiai balsų su savo stulbinančiu vienspalviu darbu. Neužilgo papuoštas automobilis debiutuos išskirtiniame žiniasklaidos renginyje, kurį rengia „Lexus Ispanija“.

Automobilio nuotraukos buvo padarytos „Club Alma“ kieme Madride ir juose užfiksuotos visos išskirtinės detalės. „Clap Studio“ - menininkai Jordi Iranzo ir Angela Montagud - darbą baigė per mėnesį, įkvėpti pagrindinių „UX“ technologijų, dizaino, naujovių ir detalių savybių.

Šiuo metu, kai pasauliui ypatingai reikia sustoti ir nurimti, „Clap Studio“ siekė pavaizduoti pasaulį, kuriame žmonės ir gamta galėtų sugyventi tobuloje harmonijoje. "Mūsų koncepcija yra „Zen“ sodas, kuris atspindi proto būseną: rami, tyra sąmonė", - paaiškino jie.

Tradiciniame japonų sode susijungia laisvos ir arbitriškos gamtos savybės, kurios visada ras būdų augti, pasižymėdamos tiksliomis ir stebuklingomis žmogaus rankos tobulinamomis savybėmis: simetrija, technologija ir naujovės.

„Mūsų „Zen“ sode, „Lexus“ reprezentuoja tobulą harmoniją. Tai gamtos, technologijų ir inovacijų vientisumas. Žmogaus kūrinys, pasižymintis geometrinėmis linijomis bei nepriekaištinga simetrija, padengtas gamtos kūriniais“,- pasakojo Iranzo.

„Mes panaudojome popierių, kuris yra reikšmingas Japonijos kultūros elementas, padengdami automobilio išorę, taip sukurdami didžiulį augmenijos plotą ant automobilio.“, - tęsė Montagud. „Šviesa yra dar viena esminė japonų meno ir dizaino savybė, todėl ji„ Lexus UX “paverčia gyvu daiktu. Priklausomai nuo šviesos padėties, tono ir intensyvumo, ji sukuria besikeičiančią tekstūrą ir spalvas visą dieną “.

Konkurse taip pat dalyvavo kūrėjai iš Bilbao, Madrido, Sevilijos, Mursijos ir Barselonos. Visus darbus galima peržiūrėti čia: lexusauto.es/estilolexus/lexusuxartcar/

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos