LEXUS PASKELBĖ TAPSIANTIS OFICIALIU DAVISO TAURĖS AUTOMOBILIŲ PARTNERIU "RAKUTEN FINALS 2022"
Naujienos

LEXUS PASKELBĖ TAPSIANTIS OFICIALIU DAVISO TAURĖS AUTOMOBILIŲ PARTNERIU "RAKUTEN FINALS 2022"

Lexus grįžta kaip oficiali konkurso transporto priemonė. Finalas vyks Malagoje (Ispanija) lapkričio 22–27 dienomis. Grupių etapai Bolonijoje, Glazge, Hamburge ir Valensijoje rugsėjo 13–18 dienomis.
Skaityti daugiau

Lexus buvo paskelbtas oficialiu pagrindiniu Daviso taurės partneriu "Rakuten Finals 2022", kuris vyksta daugelyje didžiųjų Europos miestų. Varžybos prasidės grupių etapais, kurie rugsėjo 13–18 dienomis vyks Bolonijoje, Glazge, Hamburge ir Valensijoje. Po to seks nokautų rungtynės, kurios vyks Malagoje (Ispanija) lapkričio 22-27 dienomis.

 

Tarp Lexus ir "Davis Cup" yra autentiškas ryšys, o klientai ir gerbėjai siekia prabangių ir nepamirštamų potyrių. Akcentuojant "Lexus Electrified", nuolatinę prekės ženklo tvarumo viziją, partnerystė su Daviso taure švenčia sinergiją tarp elektrifikuojančios energijos viename įdomiausių pasaulyje teniso turnyrų ir prabangaus jaudulio vairuojant elektrinį ar hibridinį Lexus modelį. Šių metų dėmesys Lexus Electrified turnyre užima svarbiausią vietą RX Performance Hybrid, NX Plug-In Hybrid, Battery-Electric RZ ir UX Self-Charging Hybrid. Naujos kartos Lexus RX bus rodomas rungtynėse Ispanijoje ir Italijoje, pakeistas Lexus RZ rungtynėms Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

 

Kaip oficialus Daviso taurės automobilis, turnyro metu Lexus bus atsakingas už oficialų žaidėjų ir komandų transportavimą iš 16 besivaržančių šalių į teniso kaimą.

 

Įkurta 1900 m., Rakuteno Daviso taurė išaugo ir tapo didžiausiu kasmetiniu pasaulio čempionatu sporte, kuriame 2021 m. dalyvavo 142 tautos. 16 grupių etapo komandų varžysis keturiose turo grupėse po keturias komandas. Dvi geriausios kiekvienos grupės komandos žengs į ketvirtfinalį. Naujajame finalo formate bus numatyta 9 savaičių pertrauka tarp grupės ir nokautų etapų. Lexus ambasadorius Roberto Bautista konkurse vėl atstovaus savo gimtajai Ispanijai.

 

Už Lexus Europe atsakingas viceprezidentas Pascalis Ruchas pakomentavo:

 

"Daviso taurė yra viena ikoniškiausių sporto varžybų pasaulyje, turinti unikalų formatą keliuose Europos miestuose. Sportas, ypač tenisas, yra galimybė po vienu stogu suburti geriausius sportininkus ir sirgalius - daugelis jų ieško prabangos, kuri yra asmeniška jiems ir jų aistroms. Lexus kaip prekės ženklas dalijasi šiuo bendrumu dėl neįtikėtino atsidavimo amatui, neprilygstamos prabangos ir nepakartojamos patirties."

 

Daviso taurės finalo direktorius Davidas Ferreris sakė:

 

"Didelė prabanga vėl tikėtis Lexus trečiajame finalo ture. Šių metų renginys rengiamas kelių svetainių formatu keturiose šalyse, o Lexus demonstruoja savo milžiniškus valdymo, aptarnavimo ir profesionalumo gebėjimus. Esame įsitikinę, kad, kaip ir anksčiau, geriausi pasaulio žaidėjai ir komandos džiaugsis pasirodymu, kurį Lexus pateiks varžybose."

 

Apie Daviso taurę:

 

Įkurta 1900 m., "Rakuten" Daviso taurė yra vyrų pasaulio teniso taurė ir didžiausios kasmetinės komandinės varžybos sporte. 2022 m. dalyvavo 143 šalys, kurios varžysis keliuose varžybų lygiuose nuo regioninių varžybų iki Daviso taurės viršūnės rakuteno finale. Šių metų finalo grupių etape, kuris vyks rugsėjo 13–18 dienomis Bolonijoje, Glazge, Hamburge ir Valensijoje, dalyvaus šešiolika komandų. Dvi geriausios komandos iš kiekvienos vietos automatiškai pateks į "Final 8" turnyrą Malagoje lapkričio 22–27 dienomis.

Nuotraukų galerija

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos