„LEXUS“ PASKELBTAS KAIP OFICIALUS DAVIS TAURĖS „RAKUTEN FINALS 2021“ AUTOMOBILIS
Naujienos

„LEXUS“ PASKELBTAS KAIP OFICIALUS DAVIS TAURĖS „RAKUTEN FINALS 2021“ AUTOMOBILIS

Prabangių automobilių prekės ženklas dar vienerius metus nusprendžia pratęsti varžybų rėmimą Madride, Ispanijoje, nuo lapkričio 25 d. Iki gruodžio 5 d. Grupės etapai taip pat vyks Turine, Italijoje ir Insbruke, Austrijoje
Skaityti daugiau

„Lexus“ paskelbtas oficialiu „Davis taurės“ automobilių rėmėju „Rakuten Finals 2021“ etape, kuris vyks Madride nuo lapkričio 25 d. Iki gruodžio 5 d. Partnerystės dalis - „Lexus“ atsakomybė už oficialų žaidėjų ir komandų iš 18 konkuruojančių tautų gabenimą į teniso kaimą. Grupės etapo ir ketvirtfinalio rungtynės taip pat bus kovojamos Insbruke (Austrija) ir Turine (Italija).

Tarp „Lexus“ ir „Davis taurės“ yra autentiška sinergija, kuri siekia neprilygstamos prabangos ir suteikia nepamirštamų įspūdžių tiek klientams, tiek gerbėjams. Partnerystė taip pat sutampa su visiškai naujo „Lexus NX“ pristatymu, kuris atveria naują „Lexus“ skyrių, skelbiantį naujas išorės/interjero dizaino kryptis ir naujas jėgaines, įskaitant pirmąjį „Lexus“ įkraunamą hibridą, su dinamiškais patobulinimais, kurie suteikia daugiau malonumu apdovanojančios vairavimo patirties bei pasižymi naujos kartos multimedijos sistemomis. „Lexus NX“ taip pat naudoja pažangias technologijas, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas, komfortas ir patogumas.

Visiškai naujo „NX“ kampanija pavadinta „Feel More“, kuri remiasi akivaizdžiais ryšiais ir asociacijomis su sporto šaka, žinoma dėl savo greito tempo, labai emocingų ir dažnai ikoniškų aistros akimirkų.

„Rakuten Davis taurė“, įkurta 1900 m., tapo didžiausiu metiniu pasaulio sporto čempionatu, į kurį 2021 metais pateko 142 šalys. Naujasis finalo formatas, pagal kurį 18 geriausių šalių varžosi dėl „Davis taurės“ čempionų titulo, buvo pristatytas 2019 m. Ispanijai iškovojus titulą Madride.

Spiros Fotinos, „Lexus Europe“ direktorius, pakomentavo: „Džiaugiamės galėdami atgaivinti savo santykius su šiuo legendiniu sporto renginiu. „Davis taurė“ yra unikalus formatas daugelyje šalių, kuriame susirenka geriausi teniso sportininkai ir gerbėjai - daugelis jų yra prabangos vartotojai. Negalima praleisti progos susitikti „Lexus“ bei šiai auditorijai per bendrą aistrą tobulumui, ryžtui ir neįtikėtinai patirčiai “.

„Davis taurės“ finalo direktorius Albertas Costa sakė: „Labai džiaugiamės galėdami pasikliauti „ Lexus “ bendradarbiavimu antrame finale. Šių metų renginys organizuojamas kelių svetainių formatu trijose šalyse, ir „Lexus“ demonstruoja didžiulius valdymo, aptarnavimo ir profesionalumo gebėjimus. Esame įsitikinę, kad, kaip ir 2019 m., geriausi pasaulio žaidėjai ir komandos bus patenkinti „Lexus“ pasirodymu konkurse “.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos