„LEXUS“ PRISTATO MENINĘ INSTALIACIJĄ „ON/“ „DESIGN MIAMI/ 2021“ PARODOJE
Naujienos

„LEXUS“ PRISTATO MENINĘ INSTALIACIJĄ „ON/“ „DESIGN MIAMI/ 2021“ PARODOJE

INSTALIACIJA SUKURTA GERMANE BARNES IR MAJAMIO UNIVERSITETAS PADEMONSTRAVO ELEKTRIFIKUOTOS, NEUTRALIOS CO2 IR Į ŽMOGUS ORIENTUOTOS ATEITIES PROJEKTO VIZIJA, ĮKVĖPTA LEXUS LF-Z ELEKTRIFIKUOTOS KONCEPCIJOS.
Skaityti daugiau

„Lexus“ pristato meninę instaliaciją pavadinimu „ON/“ „Design Miami/“ dizaino parodoje, pristatydamas Germane Barnes ir jo komandos Majamio universitete viziją. Įkvėptas „Lexus LF-Z“ elektrifikuotos koncepcijos, instaliacija išsiskiria elektrifikacija, technologijomis ir pagal užsakymą sukurtu dizainu. Tai buvo vaizduojama kaip pritarimas Lexus prekės ženklo įsipareigojimui prabangai, kuri  atrodo asmeniška ir patraukli, su intuityviomis technologijomis, aistringu entuziazmu ir apgalvotu elektrifikacijos naudojimu, padedančiu nubrėžti kelią link anglies dvideginio neutralios ateities.

Instaliacijos pavadinime užsimenama apie įjungimo/išjungimo jungiklį, kaip į anglies atžvilgiu neutralios ateities viziją, kurią varo elektros technologija. „ON/“ sukuria aplinką, kuri skirta įtraukti įvairaus amžiaus žiūrovus, suteikiant vizualiai dinamišką ir interaktyvią patirtį bei kviečiančią erdvę pasikrauti ir apmąstyti.

Instaliacijos centre – trimatis „LF-Z Electrified“ automobilio koncepto skulptūrinis vaizdas, pagamintas iš plieno ir apšviestas integruotu LED apšvietimu. Automobilio rėmas šviečia pakabintas tiesiai virš žemės, todėl dėmesio centre atsiduria tvaresnės ateities vizija. Vaizdą įrėmina dvi sūpynės, kurių kiekviena pakabinta apšviestose arkose, o tai reiškia klasikinę architektūrą, kuri yra pagrindinė civilinės infrastruktūros projektavimo dalis ir yra pagrindinė Majamio universiteto mokymo programoje, nurodant vartus tarp mūsų dabarties ir ateities galimybių.

Ši arka atsispindi balduose su integruotu LED apšvietimu, kuriuos Barnes ir jo komanda sukūrė specialiai instaliacijai, suteikiant diskretiškas poilsio, ramybės ir įsikrovimo vietas – tai atspindi prekės ženklo įsipareigojimą laikytis „omotenashi“ (išskirtinio svetingumo) principo.

Visą instaliaciją vienija unikali apšvietimo schema, sukurta taip, kad naudotojai visame pasaulyje galėtų įsitraukti per interaktyvų virtualų modelį, pristatomą internete kartu su fiziniu ekranu. Dalyviai kviečiami sukurti savo ekrano apšvietimo dizainą, keičiant įvairių elementų, įskaitant sienas, automobilį, sūpynes ir baldus, spalvas. Barnes ir jo komanda parinks naudotojų sukurtų dizainų seriją, kuri bus pristatyta vietoje, išryškindama kūrybinę įrašų iš viso pasaulio viziją.

Virtualų modelį galima rasti: https://lexuscolorcreation.com/

„Kaip pasaulinis prekės ženklas, įsipareigojęs laikytis japoniškų dizaino principų – „takumi“ (ekspertinis meistriškumas) ir „omotenashi“ (išskirtinis svetingumas) ir siekiantis kurti ateitį, kuri būtų neutrali anglies dioksido kiekiui, „Lexus“ įkūnija elementus, kurie šiandien yra esminiai aukštos kokybės dizaino kritrerijai, kartu atkartojant ir mano asmenines vertybes. Kuriant ateitį, kuri būtų bendradarbiaujanti, tvari, teisinga ir teikianti pirmenybę unikaliai individų patirčiai, yra ir mano praktikos, ir darbo su studentais Majamio universitete varomoji jėga. Atidarius „Design Miami“, džiaugiamės galėdami pamatyti, kaip visuomenė įsitraukia į instaliaciją tiek asmeniškai, tiek internete, o mūsų ateities vizija tampa sava“, – komentavo Majamio architektūros universiteto mokyklos docentas Germane Barnes.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti šį neįtikėtiną Germane Barnes ir Majamio universiteto projektą į „Design Miami/“ ketvirtus metus bendradarbiaujant su muge“, – komentavo Brian Bolain, „Lexus“ pasaulinis rinkodaros vadovas. „Žvelgiant į naujos kartos dizainą, šis projektas suteikė mums galimybę pabrėžti „Lexus“ įsipareigojimą elektrifikacijai, glaudžiai bendradarbiaujant su „UMiami“ studentais, kurie yra nepaprastai talentingi ir tikrai atstovauja dizaino ir naujovių ateitį.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos