Lexus ruošiasi naujam ATP TOUR sezonui
Naujienos

Lexus ruošiasi naujam ATP TOUR sezonui

Lexus oficialus automobilių pramonės partneris ir pasaulinės elitinės vyrų profesionalaus teniso serijos „ATP Tour“ platininis partneris.
Skaityti daugiau

„Lexus“ laukia antrojo aukščiausio lygio tarptautinio sporto įspūdžių ir varžybų sezono kaip oficialus automobilių pramonės partneris ir pasaulinės elitinės vyrų profesionalaus teniso serijos „ATP Tour“ platininis partneris. Pradėjusi remti seriją 2023 m. vasarą, 2024 m. ji bus dar svarbesnė ir dalyvaus net dvigubai daugiau turnyrų. Po įdomios partnerystės pradžios su „ATP 250 ASB Classic“ Oklande (Naujoji Zelandija), „Lexus“ pradeda aktyvacija Europoje su „ATP 250 Open Sud de France Monpeljė“ turnyru, kuris prasidės sausio 29 d.

Į „Lexus“ remiamų turnyrų kalendorių įtraukta 14 renginių visame regione. Jie vyks tokiose šalyse kaip Prancūzija, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Austrija, Ispanija, Kazachstanas ir Italija, kur lapkričio mėnesį Turino mieste vyks „Nitto ATP Finals“ turnyras – ATP turo kulminacija.

Įmonė planuoja pristatyti naujausius automobilius, įskaitant LBX ir RZ 450e. Taip pat bus organizuojamos įvairios veiklos kiekvienam turnyrui. Be to, „Lexus“ toliau išliks kaip titulinis partneris ATP „Head2Head“. Dar bus pristatomi įdomūs iššūkiai teniso žvaigždėms už teniso kortų per skaitmenines ir socialines platformas. Tai suteiks gerbėjams galimybę pamatyti žvaigždes darant kažką naujo, įdomaus ir netikėto.

Pascal Ruch, Toyota Motor Europe viceprezidentas sako, kad „ATP tour“ yra puiki galimybė eksponuoti prekės ženklą. Jis tikisi, kad sezonui įsibėgėjus galės prisidėti prie įspūdžių ir įsitraukimo aikštėje ir už jos ribų.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos