NAUJASIS 2024 M. LEXUS UX: DAUGIAU ELEKTRIFIKUOTOS GALIOS, DAR GERESNĖ VAIRAVIMO PATIRTIS IR RAFINUOTUMAS PRABANGIAME, KOMPAKTIŠKAME MIESTO KROSOVERYJE
Naujienos

NAUJASIS 2024 M. LEXUS UX: DAUGIAU ELEKTRIFIKUOTOS GALIOS, DAR GERESNĖ VAIRAVIMO PATIRTIS IR RAFINUOTUMAS PRABANGIAME, KOMPAKTIŠKAME MIESTO KROSOVERYJE

Pagrindiniai atnaujinimai – galingesnė savaime įkraunama hibridinė sistema, pažangios saugos funkcijos ir atnaujintas dizainas.
Skaityti daugiau

Naujasis UX 300h modelis pasižymi didesnės talpos ličio jonų akumuliatoriumi, kuris bendrą sistemos galią padidina 8 proc., palyginti su pirmtaku UX 250h. Tai reiškia geresnį pagreitį, efektyvesnį degalų naudojimą ir mažesnę CO2 emisiją. Modeliuose su „E-Four“ visų varančiųjų ratų pavara įrengtas gerokai galingesnis galinis variklis, užtikrinantis aštresnę reakciją į akceleratoriaus spustelėjimą ir labiau įtraukiančią vairavimo patirtį.

Viduje naujas skaitmeninis prietaisų ekranas ir patobulintos triukšmo mažinimo priemones, dar labiau padidinančios komfortą. Papildomos saugos funkcijos, tokios kaip „Proactive Driving Assist“ ir „Safe Exit Assist“ ir toliau gerina vairavimo patirtį bei saugumą.

Lengva valdyti – malonu vairuoti

Patobulinta važiavimo dinamika siekiant sklandesnio valdymo ir stabilumo, pagerintas kėbulo standumas ir pakabos derinimas. UX 300h F SPORT modelyje siūloma adaptyvi kintama pakaba.

Be to, automobilis sukurtas ant „Lexus GA-C“ platformos – lengvos ir itin standžios konstrukcijos, kuri greitai reaguoja į vairuotojo veiksmus.

UX pasižymi veržlumu ir erdviu salonu. Jo žemas svorio centras, lengva konstrukcija ir kėbulo dalys prisideda prie jautraus valdymo ir efektyvaus važiavimo.

Interjeras dvelkia prabanga, salonas pasižymi aukštos kokybės medžiagomis ir meistriškumu, siūlomi trys apmušalų variantai ir rafinuota apdaila. Pasirenkamame 12,3 colio skaitmeniniame vairuotojo ekrane galima pritaikyti informaciją pagal save ir užtikrinti sklandų ryšį.

Suasmeninta multimedijos sistema

Multimedijos sistemos patobulintos, kad būtų funkcionalesnės ir operatyvesnės, įskaitant belaidę išmaniųjų telefonų integraciją ir debesijos pagrindu veikiančią navigaciją. Skaitmeninis automobilio raktelis suteikia dar daugiau patogumo ir saugumo, o prie automobilio galima prisijungti ir jį užvesti nuotoliu savo išmaniajame telefone.

Automobilyje yra galimybė naudotis virtualiu asistentu, ištarūs „Hey Lexus“, asistentas reaguoja į balso komandas – viskas tam, kad būtų lengviau prisijungti prie telefono skambučių, valdyti garso ir temperatūros prietaisus. Jis užprogramuotas taip, kad suprastų daugiau terminų, atpažintų, ar kalba vairuotojas, ar priekyje sėdintis keleivis, ir atskirtų foninį triukšmą nuo komandų, kad nereikėtų išjungti garso.

Saugumas

Išorės patobulinimai apima drąsų naujos spalvos variantą „Sonic Copper“ ir dvispalvę apdailą, užtikrinančią įspūdingą išvaizdą. Pažangios saugos funkcijos, priklausančios „Lexus Safety System “ sistemai, užtikrina visapusišką apsaugą nuo dažniausiai pasitaikančių nelaimingų atsitikimų.

Proaktyvus vairavimo asistentas naudoja priekinę automobilio kamerą, kad važiuojant mieste aptiktų pavojus – stovinčius automobilius, dviratininkus ir pėsčiuosius, einančius kelio pakraščiu arba besiruošiančius pereiti gatvę. Jei kyla susidūrimo pavojus, sistema stabdys ir vairuos, kad padėtų išvengti kliūties, kartu išlaikydama automobilį eismo juostoje.

UX taip pat atnaujinti galiniai avariniai žibintai, kurie automatiškai užsidega važiuojant dideliu greičiu, jei kyla susidūrimo su iš galo artėjančia transporto priemone pavojus. Taip pat į galą žvelgianti saugaus išlipimo pagalbinė sistema vizualiai įspėja, jei kyla pavojus atidaryti dureles į iš paskos važiuojančius eismo dalyvius, o atlaisvinus durelės įjungia įspėjamąjį garsinį signalą.

Vairuotojo stebėjimo sistema naudoja virš vairo sumontuotą kamerą, kuri nuolat stebi vairuotojo būklę. Jei ji nustato, kad vairuotojas dėl nuovargio ar blogos savijautos prarado koncentraciją, įjungia vaizdinį ir garsinį įspėjimą.

UX 300e, pirmasis „Lexus“ elektromobilis su baterija, pasižymi techniniais patobulinimais, užtikrinančiais geresnį įkrovimo laiką ir didesnį nuvažiuojamą atstumą. Jo pažangi akumuliatoriaus valdymo sistema užtikrina optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą, kuriam suteikiama visapusiška garantiją.

2024 m. „Lexus UX“ nustato naujus elektrifikuotos prabangos standartus kompaktinių krosoverių segmente, derindamas našumą, komfortą ir naujoves, kad užtikrintų rafinuotą vairavimo patirtį.

Nuotraukų galerija