Pradėti naujojo LBX užsakymai internetu
Naujienos

Pradėti naujojo LBX užsakymai internetu

Jau dabar galite užsisakyti visiškai naują „Lexus LBX“ kompaktiškąjį visureigį – naujausią „Lexus“ elektrifikuotų modelių gamos narį.
Skaityti daugiau

Nuo šiandien (07 06) „Lexus“ atidaro galimybę internetu užsisakyti visiškai naują „Lexus LBX“ kompaktiškąjį visureigį – naujausią „Lexus“ elektrifikuotų modelių gamos narį. Tikimasi, kad Europos klientų skoniui ir gyvenimo būdui pritaikytas LBX taps vienu geriausiai parduodamų „Lexus“ šiame regione, šio bazinės komplektacijos modelio kaina prasideda nuo 36 500 Eur. LBX gamyba bus pradėta 2023 m. pabaigoje, o pirmieji automobiliai klientams turėtų būti pristatyti nuo 2024 m. kovo mėn.

„Lexus“ ėmėsi naujo požiūrio į savo modelių gamą, pakeisdama tradicinę įrangos lygių hierarchiją. LBX siūlomas su keturiais kontrastingais stiliais: „Elegant“ ir „Relax“, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama rafinuotumui, ir „Emotion“ bei „Cool“, kurie pasižymi sportiškesniu ir dinamiškesniu profiliu.

Pirkėjai su naujuoju LBX modeliu gali susipažinti internetiniame konfigūratoriuje su 3D efektu. Virtualiai 360 laipsnių kampu apžiūrėsite modelį, tarsi tyrinėtumėte tikrą automobilį - atidarydami dureles ir įsėsdami į vidų, susipažindami su dizainu ir skirtingomis spalvomis, interjero apdailos elementų bei funkcijų įvairove. Tai suteikia laisvę priimti asmeniškesnius sprendimus, kurie geriau atspindi Jūsų charakterį ir gyvenimo būdą. 

Asortimente yra ir „Original Edition“ modelis, kurio bus pagaminta tik apie 1 500 vienetų. Šis modelis pasižymi išskirtinėmis stiliaus savybėmis - matinės juodos spalvos lengvojo lydinio ratlankių apdaila, fortepijono juodos spalvos detalėmis, priekinio ir galinio spoilerių briaunomis ir „Original Edition“ firminiu ženklu ant galinių durelių. Viduje vyrauja „juoda ant juodos“ tema: juodos odos ir „Ultrasuede“ apmušalai, juodi saugos diržai, juodos siūlės ir sėdynių siuvinėjimai. Baigiamasis akcentas – „Original Edition“ lentelė ant prietaisų skydelio. Pirkėjai, užsisakę „Original Edition“, bus vieni pirmųjų, kurie gaus savo „Lexus LBX“.

Rezervuokite savo LBX

Nuotraukų galerija

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos