Pristatoma naujoji „Lexus NX” komplektacija „OVERTRAIL”
Naujienos

Pristatoma naujoji „Lexus NX” komplektacija „OVERTRAIL”

„Lexus” pristato naują prabangaus visureigio „NX” versiją, kuri sukurta taip, kad kelionės būtų ramesnės, teiktų daugiau pasitenkinimo ir pasitikėjimo , nesvarbu, ar keliaujate mieste, ar vykstate į gamtą sunkiau pravažiuojamais keliais.
Skaityti daugiau

„Overtrail” komplektacija - tai ne atšiauraus visureigio versija,  o tokia „NX” interpretacija, kuri kuria tikslingą, aukščiausios klasės įvaizdį su tam skirtomis stiliaus detalėmis ir patobulinimais, užtikrinančiais sklandų judėjimą įvairiomis sąlygomis.

„NX” dizainui naują  potyrį suteikia paaukštinta pakaba ir sumontuoti naujo dizaino 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su masyviomis padangomis.

Šio modelio išskirtiniai bruožai - durelių veidrodėlių korpusai, durų rankenos, ratų arkų apvadai ir stogo bėgeliai, langų apvadai bei ratlankiai – visos šios detalės išsiskiria sodria juoda spalva. Ne išimtis ir verpsto formos grotelės - jų rėmas ir tinklas taip pat traukia akį. Šios detalės  kontrastuoja su nauja „Moon Desert” eksterjero spalva - smėlio spalvos metalo atspalviu, kuris būdingas tik „Overtrail” komplektacijai (galima rinktis iš šešių kitų spalvų). Dar vienas akcentas - pilkas „Lexus” logotipas ant galinių durelių.

Išsiskiria ir salonas - priekinės sportinės sėdynės aptrauktos juoda dirbtine oda, kėbulą prilaikančios atramos, durelių ir centrinės konsolės apdailos išsiskiria rusvai žalsva  spalva, o naujieji „Geo Layer” apdailos intarpai įkvėpti natūralių uolienų sluoksnių raštų.

Pakabą pakėlus 15 mm, bendras automobilio aukštis tapo 1 675 mm. Tad padidėjus prošvaisai iki 200 mm, vairuotojas gali puikiai matyti aplinką, o „Overtrail” komplektacijos modeliai gali įveikti sunkiau pravažiuojamus kelius. Dinamines savybes dar labiau pagerino papildomi galiniai sutvirtinimai.

„Lexus” ištikimas savo svetingai Omotenashi dvasiai, tad „NX Overtrail” įdiegtos  funkcijos, kurios užtikrina patogumą ir atpalaidavimą . Oro kondicionavimo sistemoje naudojama pažangi „nanoe-X” oro kokybės technologija, kuri į oro kondicionavimo sistemą perduoda trilijonus vandens molekulių. Įrodyta, kad tai padeda užkirsti kelią bakterijoms, virusams, pelėsiui ir nemaloniems kvapams, o drėkinamasis poveikis padeda  apsaugoti žmogaus plaukus ir odą.

Atsipalaiduoti padeda ir salono aplinka naudojama apgalvota aplinkos apšvietimo sistema. Ji  švelniai  apšviečia kojų zoną, durų skydelius ir centrinę konsolę (galima rinktis iš 64 skirtingų spalvų), o  14 iš jų parinktos taip, kad atspindėtų skirtingas gamtos įkvėptas nuotaikas.

Europoje visus „NX” modelius - hibridą „NX 350h”, įkraunamą hibridą „NX 450h ” bei benzininę versiją „NX 350”galima užsisakyti su naująja „Overtrail” komplektacija.

Nuotraukų galerija