LEXUS ES
LEXUS ES

IŠSKIRTINAI ELEGANTIŠKAS

Kiekviename žingsnyje malonumą garantuojantis įsikraunantis hibridas. Šis modelis visuomet išsiskyrė rafinuotu stiliumi, o ES 300h dar ir meta iššūkį. Nevaržoma galia ir valdymo galimybės, nepriklausomai nuo kelionės tikslo, užtikrina geriausius pojūčius.
Apžvalga
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

5.1 - 5.3
Vidutinė CO2 emisija (g/km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio CO2 emisijai.

115 - 121
Galia (kW / AG)
160 / 218

SUSIPAŽINKITE SU ES 300h

Nepriekaištingos manieros kelyje dera su 4-osios kartos Lexus įsikraunančiu hibridiniu pavaros agregatu ir naujausia sistema Lexus Safety System +, kuri iš naujo nustato rafinuoto važiavimo etalonus. ES 300h nuolat tobuliname, pakylėdami multimediją ir jungiamumą į aukštesnį lygį. Beje, kad galėtumėte juo mėgautis dar labiau, sukūrėme gaivų Ammonite Sand saloną.

ELEKTROS VARIKLIS

Išvysto 88 kW (120 AG) galią ir akimirksniu gaunamą 202 Nm sukimo momentą.

BENZININIS VARIKLIS

2,5 litro benzininis variklis išskirtinai tolygiai išvysto 131 kW (178 AG) ir 221 Nm maksimalų sukimo momentą.

HIBRIDINĖS PAVAROS GALIMYBĖS

Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/val. trunka 8,9 sekundės, o maksimalus išvystomas greitis siekia 180 km/val. Maždaug pusę laiko vairuodami automobilį galėsite naudotis nulinių emisijų elektros režimu.

NAŠUMAS

ITIN STANDI IR LENGVA PLATFORMA

ES 300h turi itin standžią platformą (kėbulą), todėl rieda itin rafinuotai ir stabiliai. Pažangus lazerinis varžtų suvirinimas, lengvos medžiagos ir naujausios klijavimo technologijos padėjo sumažinti svorį ir padidinti našumą. Be to, pakabos bokšto atrama variklio skyriuje ir pertvarkytas galinės pakabos skersinis padidino automobilio standumą.

4-OSIOS KARTOS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

Dėl 4 kartos įsikraunančios hibridinės technologijos, kurioje itin efektyvus 2,5 l Atkinsono ciklo benzininis variklis sujungtas su galingu elektriniu motoru, ES 300h išvysto 218 AG (160 kW) galią, o degalų sąnaudos siekia vos 5,1 l/100 km. Kadangi ES 300h nemažą laiko dalį veikia nulinės taršos elektros režimu, galima tikėtis gerokai mažesnės CO₂ emisijos (nuo 115 g/km) nei įprastuose sedanuose.

ELEKTROS REŽIMAS

Pajudant ir važiuojant mažesniu greičiu, galingas priekinis elektrinis motoras varo ES 300h, o elektros energiją tiekia hibridinės sistemos akumuliatorius. Šiuo metu galite mėgautis beveik begarsiu, visiškai elektra varomu automobiliu. Mūsų įsikraunančių hibridų nereikia jungti prie elektros tinklo ir jie gali važiuoti elektros režimu nenaudodami benzino.

YPAČ EFEKTYVUS 2,5 L BENZININIS VARIKLIS

2,5 l benzininiame variklyje įdiegta greito vidaus degimo technologija, todėl jis yra vienas termiškai efektyviausių kada nors sukurtų variklių. Rezultatas – daugiau galios, nepadidinant emisijos ir degalų sąnaudų. Savybės, padedančios pasiekti tokių rezultatų, be kita ko yra tiesios įsiurbimo prieigos, didesni vožtuvų kampai ir lazeriu poliruoti vožtuvų lizdai. Prie pasaulinio lygio našumo prisideda kintamojo našumo alyvos siurblys, kelių angų purkštukai ir VVT-iE ant įsiurbimo vožtuvų.

HIBRIDINĖ TRANSMISIJA

Sukurta taip, kad sklandžiai sujungtų elektros variklio arba generatoriaus ir 2,5 l variklio tiekiamą galią, ši transmisija naudoja kelių ašių elektros variklių išdėstymą, kad sumažintų bendrą perdavimo ašies ilgį. Siekiant labiau tiesioginės pavaros ir kompaktiškumo, tradicinis planetinių krumpliaračių rinkinys keičiamas lygiagrečiojo veleno krumpliaračiu ir daugiafunkciu krumpliaračiu.

KOMPAKTIŠKA HIBRIDINĖ BATERIJA

Nikelio-metalo hidrido akumuliatorius, kuris varo elektros variklį ir kaupia važiavimo bei stabdymo metu gautą energiją, sukurtas taip, kad tarnautų visą automobilio eksploatavimo laiką. Jis sumontuotas po galine sėdyne, o ne bagažinėje. Tai tapo įmanoma sumažinus akumuliatoriaus aukštį ir įdiegus kompaktiškesnę aušinimo sistemą. Tokiu būdu sukurta daugiau vietos bagažui ir pagerintas svorio paskirstymas, kad automobilis būtų geriau valdomas.

SAUGA

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Pristačius ES 300h, Euro NCAP jį pavadino Saugiausiu dideliu šeimyniniu automobiliu ir Saugiausiu elektriniu arba hibridiniu automobiliu. Naujoviškos technologijos, tokios kaip Lexus Safety System +, kuriai priklauso novatoriška priešavarinė sistema, nuo šiol – ir su pėsčiųjų aptikimo naktį ir dviratininkų aptikimo dieną funkcijomis.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA

Galinti aptikti artėjančius automobilius ir pėsčiuosius dienos metu, priešavarinė sistema gali užfiksuoti pėsčiuosius naktį ir dviratininkus dienos metu. Sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką tamsoje, pavyzdžiui, kai priešais atvažiuojantį automobilį pėsčiasis sunkiai matomas dėl transporto priemonės šviesų, padeda radaro jautrumas ir dinaminis diapazonas. Be to, milimetrinių bangų radaro aptikimo zonos kampas yra platesnis, todėl dienos metu galima aptikti dviratininkus.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Sistema naudoja milimetrinių bangų radarinį jutiklį ir kamerą, kad aptiktų priekyje ta pačia kryptimi važiuojančią transporto priemonę ir užtikrintų valdymą, išlaikant tinkamą atstumą. Jei priekyje ta pačia kryptimi važiuojanti transporto priemonė sustoja, sistema sustabdo ir ES. Transporto priemonei pajudėjus, ES irgi pajuda ir tęsia sekimą. Ši sistema sumažina vairuotojui tenkantį krūvį, kai reikia dažnai sustoti ir vėl pajudėti.

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

ES pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) atpažįsta kelio ženklus ir vairuotojui rodo informaciją daugiafunkciame ekrane. Susiejus su dinamine radarine pastovaus greičio palaikymo sistema (DRCC), automobilio greičio nuostatą galima greitai nustatyti iš naujo, atsižvelgiant į RSA atpažintą greičio apribojimą.

VAŽIAVIMO EISMO JUOSTOS VIDURIU PAGALBA

Važiavimo eismo juostos viduriu pagalba padeda vairuotojui išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje. Ji taip pat gali padėti važiuojant posūkiuose, kurių spindulys yra mažesnis nei ankstesnės sistemos atveju. Jei sistema aptinka, kad yra pavojus netyčia persirikiuoti, ji persijungia į nukrypimo prevencijos kontrolę ir padeda grįžti į eismo juostos vidurį.

POSŪKIO SANKRYŽOJE PAGALBA

Lexus Safety System + gali naudoti posūkio sankryžoje pagalbą, kad aptiktų priešais atvažiuojančias transporto priemones ir pėsčiuosius, kai sankryžoje sukama į dešinę arba į kairę.

GREIČIO MAŽINIMAS VINGYJE

Naudojant dinaminę radarinę pastovaus greičio palaikymo sistemą, greičio mažinimo vingyje funkcija automatiškai sumažina greitį, kai nustato, kad automobilis greitis yra per didelis važiuojamam vingiui įveikti.

AVARINIO VAIRAVIMO PAGALBA

Kai transporto priemonė, pėsčiasis arba dviratininkas pernelyg priartėja prie Jūsų važiavimo trajektorijos arba į ją patenka, ES avarinio vairo valdymo pagalba padeda vairuoti, kad padidintų automobilio stabilumą ir užkirstų kelią netyčiniam persirikiavimui.

BLADESCAN® ADAPTYVIOJI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Po 13 metų mokslinių tyrimų ir plėtros darbų Lexus sukūrė dar vieną pirmąją pasaulyje inovaciją – papildomoje įrangoje siūlomą BladeScan® Adaptyviąją tolimų šviesų sistemą (AHS), kuri vairuotojams suteikia geresnį matymo lauką, lyginant su įprastais LED priekiniais žibintais. Ši naujoviška sistema naudoja 12 šviesos diodų: jų šviesa projektuojama į 6 000 aps./min. greičiu besisukančio apskrito veidrodžio briaunas, o paskui nukreipiama per lęšį. Tai padeda greičiau pastebėti pėsčiuosius, kelio ženklus (sistema veikia iš 56 metrų atstumo, kai kitos panašios sistemos - iš 32 metrų) ir neakinti priešinga kryptimi atvažiuojančių automobilių.

10 SAUGOS ORO PAGALVIŲ

ES standartiškai montuojama dešimt saugos oro pagalvių, taip dar labiau padidinant automobilio saugumą. Tarp jų yra vairuotojo ir priekinio keleivio saugos oro pagalvės, kelių saugos oro pagalvės, šoninės priekinės ir galinės saugos oro pagalvės bei visus šoninius langus dengiančios užuolaidinės saugos oro pagalvės.

DRĄSUS DIZAINAS

DRASIOS PRIEKINĖS GROTELĖS

Iš karto pastebėsite drąsias priekines Lexus firmines groteles ir trigubus LED priekinius žibintus, kurie prideda provokuojančio išskirtinumo Executive klasės sedanui, kurio kiekviena detalė spinduliuoja stiliumi ir rafinuotumu.

KUPĖ STILIAUS STOGO LINIJA

Išskirtinį ES charakterį daug lemia jo aptaki stogo linija, įkvėpta tiek sportinio kupė, tiek erdvaus sedano, pabrėžiant automobilio prigludimą prie kelio ir patobulintą aerodinamiką. Išskirtiniai ratai ir Sonic Grey dažai puikiai papildo ES 300h išmanųjį sportiškumą.

TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Juos sudaro trys itin maži LED blokai, kurie sukuria išskirtinį patrauklaus dizaino šviesos paskirstymą. Su įrengtais nuosekliai įsižiebiančiais posūkių žibintais, jie turi įvairioms oro sąlygoms atsparius žibintus, padedančius palaikyti gerą matymo lauką rūko sąlygomis. Įrengus adaptyviąją tolimųjų žibintų sistemą (AHS), įvairioms oro sąlygoms atsparūs žibintai mažina akinimą rūko sąlygomis naktį.

17 IR 18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Rinkitės 17 colių ratus su dviejų atspalvių apdaila su vidutiniškai pilka metalizuota danga arba 18 colių ratus su nauja dviejų atspalvių spalvų schema, kurioje šlifavimas derinamas su tamsiai pilka metalizuota danga. Kitas pasirinkimas – 18 colių triukšmą mažinantys ratai su hiperchromuota apdaila.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

NEAPŽVELGIAMŲ ZONŲ STEBĖJIMO SISTEMA

Radariniai įrenginiai, sumontuoti galiniame bamperyje, aptinka gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių nesimato pro šoninius veidrodėlius. Jei vairuotojas duoda persirikiavimo signalą ir į riboto matomumo zoną patenka transporto priemonė, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje pasirodo įspėjamasis signalas.

GALINĖ SKERSINIO EISMO PERSPĖJIMO SISTEMA

Galinis skersinio eismo perspėjimas padeda išvengti susidūrimų stovėjimo aikštelėje, važiuojant atbuline eiga nedideliu greičiu. Sistema stebi sritį ES galinėje dalyje ir reguliuoja greitį, jei nusprendžia, kad yra galimybė susidurti su transporto priemone. Kai reikia, sistema perspėja zirzekliu, įspėjimu ekrane ir šoniniuose veidrodėliuose, o prireikus net sustabdo.

LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBA /ARBA PANORAMINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Lexus automobilio statymo pagalbos stebėjimo sistema padeda įvažiuoti į stovėjimo vietą atbuline eiga. Centriniame ekrane rodomas stovėjimo vietos, į kurią važiuojate atbuline eiga, filmuojamas vaizdas ir perdengiami orientyrai, palengvinantys automobilio vairavimą. Kad būtų lengviau vairuoti ankštose erdvėse, panoraminio vaizdo stebėjimo sistema beveik 360° kampu rodo vaizdą aplink automobilį. Ji taip pat sukuria virtualų trimatį ES vaizdą su ekrane rodomais orientyrais, padedančiais manevruoti ankštose miesto erdvėse.

PROJEKCINIS EKRANAS

Spalvotame projekciniame ekrane, kuris matomas tiesiai ant priekinio stiklo, rodomi automobilio rodmenys. 260 mm x 97,5 mm dydžio projekcinis ekranas vairuotojo regos lauke suteikia informaciją apie navigacijos duomenis, garso sistemos nustatymus ar saugumo perspėjimus.

MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 17 GARSIAKALBIŲ

Revoliucinės Mark Levinson® PurePlay sistemos dizaino architektūra buvo sukurta siekiant vairuotojui ir keleiviams sukurti galingiausią, tiksliausią ir gryniausią garso pojūtį. PurePlay naudoja įvairias technologijas, kad užtikrintų išskirtinį našumą automobilyje. Iš viso septyni Unity™ garsiakalbiai yra išdėstyti pečių aukštyje aplink saloną. Kartu su dideliu žemųjų dažnių garsiakalbiu (265 mm) po galiniu langu tai pagerina akustiką ir sukuria tonų sinergiją.

12.3 COLIŲ LIEČIAMAS EKRANAS

Dėl ryškios 12,3 colio jutiklinio ekrano grafikos ir daugybės žemėlapių sudarymo parinkčių, tokių kaip „Point Of Interest“ paieška, naujausius žemėlapius galima atnaujinti naudojant „Over The Air“ technologiją. Siekiant didesnio patogumo, sistemoje taip pat yra elektroninis savininko vadovas. Norint pagerinti navigacijos sistemos naudojimosi patirtį, siūlomos tokios internetinės paslaugos kaip eismo stebėjimas realiu laiku, automobilių stovėjimo aikštelės paieška, degalinių paieška, orų prognozė ir Google paieška.

IŠMANIOJO TELEFONO INTEGRACIJA

Įdiegus Apple CarPlay® ir Android Auto®, ES leidžia lengvai naudotis dalimi išmaniojo telefono programėlių tiesiog automobilio informacijos ir multimedijos ekrane.

LEXUS LINK+ INTERNETINĖS PASLAUGOS

Prisijungus prie Lexus Link+ programėlės, Jūsų ES pavirs prie interneto prijungtu automobiliu. Lexus Link+ suteikia sklandžią prieigą prie įvairių toliau nurodytų internetinių paslaugų.

 • Vairavimo analizė: stebimos Jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes.
 • Hibrido vairavimo instruktažas: padedama efektyviau vairuoti ES 300h.
 • Automobilio paieška: padeda surasti Jūsų Lexus automobilį ir parodo kelią iki jo.
 • eCare: leidžia valdyti Jūsų ES bendrąją ir techninę priežiūrą.
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis.
 • Automobilio būsena: praneša Jums palikus atidarytus automobilio langus arba pamiršus išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar Jūsų automobilis užrakintas.
 • Akumuliatoriaus apsauga: stebi Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį.
 • Nuotolinio valdymo funkcijos: patogiai įsitaisę namuose, galėsite nuotoliniu būdu atitirpinti ES priekinį stiklą arba net užrakinti (atrakinti) automobilį.

LEXUS LINK+ PREMIUM CONNECTIVITY

Būdami ES savininku, galėsite automatiškai ir nemokamai visą automobilio eksploatacijos trukmę naudotis visais Lexus Link standartinio jungiamumo privalumais. Ryšio paketas Lexus Link+ Premium yra nemokamas pirmuosius 4 nuosavybės metus, o vėliau galėsite užsisakyti jo abonementą. Jame – įvairios toliau nurodytos funkcijos.

 • Navigacija debesų pagrindu ir balso pagelbiklis
 • Eismo įvykiai keliuose ir tikralaikė kelių eismo informacija
 • Nuotolinė klimato kontrolė. Nuotolinis oro kondicionieriaus, vairo šildymo ir sėdynių šildymo valdymas

PATIRKITE, KĄ REIŠKIA VAIRUOTI ES

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus ES ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

!
ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

ĮSIKROVIMAS VAŽIUOJANT IR RAFINUOTUMAS

Įsitraukite į vairavimą ir pamirškite, kad valdote automobilį, kuris yra ekonomiškesnis bei draugiškesnis aplinkai nei dauguma gerai žinomų prabangių sedanų. Važiuojant, lėtėjant arba stabdant įsikraunanti ketvirtos kartos Lexus hibridinė jėgainė užtikrina spartų ir tolygų pagreitėjimą tuomet, kai vairuotojui to labiausiai reikia. Ir visa tai – negalvojant apie įkrovimą ir nuvažiuojamą atstumą. Mėgaukitės tyla, važiuodami elektros režimu, ar komfortišku keliavimu automagistralėje. Itin sklandžiai veikianti pavara drauge su kruopščiai tobulinta aerodinamika, mažesniu svoriu ir atnaujinta galine pakaba užtikrina dar tolygesnį važiavimą.

ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

NUMATANTIS JŪSŲ POREIKIUS

ES 300h būsite apsupti dar didesnio kiekio technologijų nei bet kada anksčiau. Dauguma jų įkūnija Omotenashi dvasią. Tai nuo senovės Japonijoje vyraujanti svetingumo filosofija, pagrįsta sugebėjimu numatyti kito asmens poreikius dar prieš jam apie tai prabylant. Pagal ją veikia smulkias nanoe® X daleles į saloną skleidžiantis oro kondicionierius, kurios šalina virusus ir bakterijas, o drauge ir blogą kvapą. Ši funkcija taip pat drėkina viduje sėdinčių keleivių plaukus ir odą. Skaitmeniniuose šoniniuose galinio vaizdo monitoriuose vaizdas aiškiai matomas net ir tamsiu paros metu ar lyjant lietui.

ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

DAR GERESNIS JUNGIAMUMAS

Naudodamiesi Lexus Link galite patogiai gauti visą informaciją apie automobilio eksploataciją ir planuoti techninės priežiūros apsilankymus. Pastatę automobilį mieste, leiskite Lexus Link nuvesti Jus iki galutinio kelionės tikslo. Apple CarPlay® ir Android Auto® leidžia naudotis išmaniojo telefono programėlėmis 12,3 colių liečiamame automobilio ekrane, kuris patogesniam naudojimui buvo įrengtas arčiau priekyje.

ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

JŪS - PATIKIMOSE RANKOSE

ES 300h diegiama Lexus Safety System + (LSS+) įranga išsiskiria naujomis funkcijomis. Pavyzdžiui, pagalba įveikiant sankryžas sukant į kairę arba dešinę užfiksuoja judėjimo trajektoriją kertančias transporto priemones ir pėsčiuosius. Taip pat įdiegta avarinė vairavimo pagalba, kuri padeda vairuotojui pakoreguoti trajektoriją, jei labai arti eismo juostos arba priešais automobilį išnyra pėsčiasis. ES 300h pirmą kartą pritaikyta greičio mažinimo posūkiuose įranga automatiškai sulėtina automobilį pernelyg greitai artėjant link kelio vingio. Prisitaikanti ilgųjų šviesų perjungimo sistema Bladescan® padeda didesniu atstumu aiškiai matyti kelio ženklus ir kitas transporto priemones neakinant kitų vairuotojų.

ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

INTERJERO HARMONIJA

Įsitaisykite prie ES 300h vairo ir patirkite ypatingą harmonijos pojūtį. Grožėkitės garsiųjų Lexus dirbančių Takumi amatininkų meistriškumu ir dėmesiu smulkiausioms detalėms. Siūlomi nauji prabangių interjero apmušalų variantai. Unikalios integruotos apdailos detalės sudaro įspūdį, kad salono apdaila – rankų darbo vaisius. Viskas dera tarpusavyje, o erdviame salone sukuriama raminanti ir atpalaiduojanti aplinka primena prabangią svetainę.

ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

GERIAUSI KELEIVIŲ POJŪČIAI

Jūsų keleiviai ES 300h taip pat pajus netrikdomą ramybę. Įsitaisę šildomose galinėse sėdynėse, kurios valdomos naudojantis centriniame porankyje įrengtais mygtukais, jie galės mėgautis beveik 1 metro erdve kojoms. Lexus Climate Concierge užtikrina idealią temperatūrą kiekvienam automobilio keleiviui. Nepaprastai tyliame salone idealiai skamba aukščiausios kokybės Mark Levinson® garso sistema su 17 garsiakalbių.

ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

PAPRASTI FINANSAVIMO SPRENDIMAI

Lexus Easy finansavimo sprendimai apima ne tik automobilio įsigijimą, bet ir draudimą, techninę priežiūrą ir netgi padangų keitimą, todėl įsigyti naują Lexus automobilį ir juo rūpintis tapo dar paprasčiau. Lexus prekės ženklas išsiskiria ne tik savo automobiliais, bet ir viską persmelkiančia Omotenashi filosofija, kuri užtikrina, kad kiekvienas jaučiasi ypatingas ir svarbus. Juk svečiai taip ir turėtų jaustis.

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS