Žymiausias Lexus visureigis
Lexus LBX

NEPAPRASTA KASDIENYBĖ

LEXUS LBX PASAULINĖ PREMJERA

Apžvalga
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

4.5 - 4.8
Vidutinė CO2 emisija (g/km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio CO2 emisijai.

103 - 110
Galia (kW / AG)
101 /136

PASIRINKITE LBX STILIŲ

LBX sukurtas taip, kad atitiktų individualų gyvenimo būdą ir asmenybę, todėl galima įsigyti įvairių modelio versijų. Vadinamos stiliais (LBX ELEGANT, LBX RELAX, LBX EMOTION ir LBX COOL), kiekviena iš versijų pasižymi skirtingomis išorės spalvomis bei salono išraiška.

LEXUS LBX

LBX ELEGANT

LBX ELEGANT atkreipia dėmesį įspūdingais Takumi sukurtais dažais. Puikiai įrengtame salone puikuojasi veganiški Tahara apmušalai, pasižymintys subtiliais Forest Brown arba Ammonite Sand atspalviais.

LEXUS LBX

LBX RELAX

LBX RELAX pasižymi patrauklia dažų apdaila, kuri sukuria išskirtinę išvaizdą. Salone galima rinktis Saddle Tan arba juodos pusiau anilininės odos apdailą su išskirtinėmis Tatami siūlėmis. Be to, galima pasirinkti 64 skirtingų spalvų nuotaikinį apšvietimą.

LEXUS LBX

LBX EMOTION

Pasigrožėkite 18 colių šlifuotais lengvojo lydinio ratlankiais ir dvispalviais LBX EMOTION dažais. Viduje Jums patiks Takumi dizaino apmušalai su raudonais akcentais ant sėdynių, centrinio valdymo pulto ir durelių apdailos.

LEXUS LBX

LBX COOL

LBX COOL išsiskiria dviejų atspalvių dažais. Salone mėgaukitės Ultrasuede ir odos apdaila su vario detalėmis ir tinkinamu apšvietimu, kuris sukurs Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką.

DRĄSUS IR IŠSKIRTINIS DIZAINAS

IŠLIPKITE STILINGAI

Vertinate rafinuotą dizainą, todėl pastebėsite drąsias verpstės formos groteles: akivaizdu, kad tai – Lexus, be to, jos naujoviškos. Žemai nuleistas priekinis dangtis ne tik gerai atrodo, bet ir užtikrina puikų matomumą vairuotojui. Išskirtiniais Lexus priekiniais žibintais padabintas LBX pasižymi ryžtinga išvaizda. Galite suprasti, kodėl mūsų dizaineriai LBX išorės dizainą vadina tvirtų pažiūrų išvaizda.

SUKURTAS RAFINUOTUMUI

AMATŲ IR
TECHNOLOGIJŲ SINTEZĖ

Netgi durelių atidarymas yra elegantiškas. El. skląsčio sistema reiškia, kad užtenka vieno sklandaus judesio ir Jūs – jau viduje. Belieka įsitaisyti ant išskirtinio dizaino Tahara sėdynių. Šios veganiškos sėdynės ne tik puikiai atrodo, bet ir yra sukurtos taip, kad apglėbtų ir užtikrintų komfortą net ir posūkiuose. Klimato kontrolė užtikrina nepriklausomą temperatūros reguliavimą vairuotojo ir priekinės sėdynės keleivio pusėse.

AUKŠTOS KOKYBĖS
MEDŽIAGOS

Svarbus LBX akcentas yra ne tik gražiai išdirbta oda, bet ir išskirtinis veganiškas interjeras be natūralios odos. LBX stiliuose ELEGANT ir EMOTION vairas bei pavarų svirtis padengti aukštos kokybės Tahara apdaila. Galite rinktis juodos, Ammonite Sand arba Forest Brown spalvos interjerą be Tahara odos ir juodos bei tamsiai pilkos spalvos audinio derinį. Standartinėje LBX versijoje yra Takumi pagamintos Tsuyusami medžio anglies apdailos intarpų.

Į VAIRUOTOJĄ
ORIENTUOTA TAZUNA
VIETA

Kad LBX vairuotojo vieta būtų dar labiau orientuota į vairuotoją ir pagerintų matomumą, pritaikėme Tazuna dizaino koncepciją. Japonų kalba tai reiškia žirgo vadeles ir pabrėžia tiesioginę, bet kartu ir intuityvią kontrolę. Pirmą kartą Lexus automobilyje įrengta 12,3 colio visiškai skaitmeninė prietaisų sistema, užtikrinanti itin aiškų vaizdą.

DAUGIAU NEI
ŠEŠIASDEŠIMT
APŠVIETIMO
VARIANTŲ

Foninis apšvietimas Jūsų automobilyje sukuria nepakartojamą japonišką Omotenashi svetingumą. Įvairias salono dalis išryškinantis apšvietimo dizainas suteikia galimybę rinktis iš 64 spalvų variantų (Relax ir Cool stilių), suskirstytų į skirtingas nuotaikas sukeliančias temas. Spalvomis siekiama sukurti svetingumo dvasią, įtraukiant atpalaiduojančią, žadinančią, sutelkiančią ir džiuginančią temas.

RYŽTINGA IŠVAIZDA

ŽVILGSNĮ TRAUKIANTIS
DIZAINAS

LBX radiatoriaus grotelės yra drąsios trapecijos formos, išdėstytos po siaura anga, einančia po priekiniu dangčiu ir jungiančia rafinuotus priekinius žibintus. Šis priekinės dalies dizainas remiasi Lexus dizaino paveldu – ryžtinga išvaizda, kuri buvo pristatyta 2003 m. LF-S koncepciniame automobilyje.

ATLETIŠKA PRIEKINĖ
DALIS

Šis atnaujintas elementas, pasižymintis įspūdingu nauju priekinės dalies išdėstymu, laužančiu firmines verpstės formos groteles, suteikia sportinio stiliaus įkvėptą išvaizdą. Lexus Design generalinis direktorius Koichi Suga aiškina: „Naujapriekinės dalies išvaizda visiškai skiriasi nuo ankstesnės, tačiau yra neabejotinai Lexus“.

LAUKINĖ PUSĖ

Išplatinti sparnai išreiškia galią ir pabrėžia didelius 18 colių ratlankius, o trumpos iškyšos ir drąsus galinių durelių susiaurinimas primena apie dinamišką našumą. Išorės matmenys kompaktiškesni nei bet kurio kito Lexus. LBX dizainas yra raumeningas ir galingas, o užtemdytas galinis statramstis pabrėžia dinamišką automobilio išvaizdą.

MOCHI ĮKVĖPTAS
DIZAINAS

Kurdami LBX, Lexus dizaineriai ieškojo būdų, kaip pabrėžti ir vizualizuoti žemą kompaktiško visureigio svorio centrą. Juos įkvėpė tradiciniai japoniški ryžių pyragaičiai Kagami-mochi, kurie kiekvienais Naujaisiais metais Japonijoje aukojami dievams. Modeliuodami mintis pagal ryžių pyragaičius, jie ant galingos važiuoklės uždėjo kompaktišką kabiną ir svorio centras tarsi pasislinko žemyn.

GALINGA STOVĖSENA

LBX galinė dalis pabrėžia tvirtą automobilio stovėseną. Pirmiausia ant švarios bagažinės dangčio erdvės užrašas LEXUS yra ryškesnis. Analogiškai galinėje dalyje įrengtas stilingas naujas Lexus firminis žibintas su išskirtiniu L formos apšvietimo raštu pabrėžia automobilio išvaizdą kelyje.

DINAMIŠKAS
DVISPALVIS STOGAS

Išorės spalvų pasirinkimas apima ryškius atspalvius ir mūsų sodrią Sonic apdailą. LBX versijas EMOTION ir COOL galima rinktis su dvispalviais dažais, derinant bet kurią spalvą su kontrastingu juodu stogu.

VIENAS AUTOMOBILIS, KETURI STILIAI

IŠREIKŠKITE SAVO ASMENYBĘ

Pirmą kartą Lexus automobilyje – rafinuotas ELEGANT subtilumas ir RELAX ramybė arba gyvybingas EMOTION įsitraukimas ir COOL individualumas. Kurį LBX pasirinksite?

LBX ELEGANT

Mieste LBX ELEGANT traukia akį 18 colių blizgiais lengvojo lydinio ratlankiais ir įspūdingais Takumi sukurtais dažais. Nuostabiai įrengtame salone puikuojasi veganiški Tahara apmušalai su subtiliais Forest Brown arba Ammonite Sand atspalviais ant durelių skydelių, sėdynių, prietaisų skydelio ir minkštų valdymo pulto padų.

LBX RELAX

Grožėkitės blizgančiu kėbulu ir maloniu užsidarančių durelių garsu. LBX RELAX pasižymi patrauklia dažų apdaila, kuri sukuria išskirtinę išvaizdą. Salone galima rinktis Saddle Tan arba juodos pusiau anilininės odos apdailą su išskirtinėmis Tatami siūlėmis. Be to, galima pasirinkti 64 skirtingų spalvų foninį apšvietimą.

LBX EMOTION

Nėra nieko galingesnio už jausmus, tad pasirinkite LBX EMOTION modelį ir atkreipkite dėmesį į tokias savybes kaip 18 colių šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai bei dvispalvis kėbulas. Viduje Jums patiks Takumi dizaino apmušalai su raudonais akcentais ant sėdynių, centrinio valdymo pulto ir durelių apdailos.

LBX COOL

LBX COOL išsiskiria dvispalviais dažais ir 18 colių šlifuotais lengvojo lydinio ratlankiais. Salono stilių, atspalvių ir tekstūrų įvairovė išreiškia Jūsų unikalų stilių. Pasirinkite oda aptrauktą Ultrasuede interjerą su vario spalvos detalėmis ir dygsniais. Bendrinamas apšvietimas sukuria Jūsų nuotaiką atitinkančią atmosferą ir papildo Tazuna vairuotojo vietą.

TECHNOLOGIJA

IŠMANIOS, RAFINUOTOS SISTEMOS

Didžiausia Lexus LBX prabanga – eksploatacijos ramybė. Ją suteikia žinojimas, kad automobilyje yra visos reikiamos į žmogų orientuotos technologijos. Technologijos skirtos, kad kelionės tikslą pasiektumėte laiku, maloniai, be streso ir saugiai. Sėdę už vairo, pamatysite pažangią įrangą ir sklandžias skaitmenines priemones, kurios ne apsunkina, o praturtina ir supaprastina Jūsų kelionę. Galėsite palaikyti ryšį su biuru ir artimaisiais, tuo pat metu saugiai sutelkdami dėmesį į kelią.

LEXUS LINK+

IŠMANUSIS JUNGIAMUMAS

Mes tikime, kad prabanga taip pat yra ramybė, kurią suteikia žinojimas, kad tikslą pasieksite laiku ir pačiu maloniausiu būdu. Tai iš dalies užtikrina Lexus Link multimedijos sistema su intuityviu jutikliniu ekranu, sklandžia išmaniojo telefono integracija, pažangia balso atpažinimo funkcija ir Lexus Link+ programėle. Visa tai padeda teikti paslaugas automobilyje ir už jo ribų.

DIDELIS JUTIKLINIS
EKRANAS, SKLANDUS
JUNGIAMUMAS

9,8 colio jutiklinio ekrano vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte patogiai naudotis. Ekrane sklandžiai pasieksite informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Naudojant Android Auto® arba belaidę Apple CarPlay® funkciją, LBX jutikliniame ekrane galima sklandžiai naudotis išmaniojo telefono programėlėmis. LBX taip pat siūlo multimedijos ir saugos sistemų programinės įrangos atnaujinimo internetu funkciją.

HEY LEXUS BALSO
PAGELBIKLIS

Laisvųjų rankų Lexus balso pagelbiklyje suderinta dirbtinio intelekto ir debesijos galia. Revoliucinis Hey Lexus balso pagelbiklis supranta natūralią kalbą ir teiginių kontekstą (pvz., aš alkanas arba man šalta) ir net gali atpažinti, kuris priekyje sėdintis asmuo kalba. Be to, galite naudoti Lexus balso pagelbiklį užduotims atlikti, pvz., atidaryti langą.

LEXUS LINK+ PROGRAMĖLĖ

Lexus Link+ programėlė siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią Omotenashi patirtį. Jos išmanios ir intuityvios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Tokios paslaugos, kaip vairavimo analizė, stebės Jūsų keliones, eCare padės tvarkyti Jūsų LBX techninės priežiūros reikalus, o hibrido instruktažo funkcija mokys, kaip vairuoti efektyviau.

img
img

LEXUS LINK PREMIUM
JUNGIAMUMAS

LBX savininkai gali naudotis Lexus Link Premium jungiamumo privalumais, pvz., debesijos navigacija su gauti informaciją apie eismą ir įvykius kelyje realiu laiku. Be to, galėsite naudotis patogia pagalba, pvz., artimiausios automobilių stovėjimo aikštelės paieškos ir nuotolinio temperatūros salone valdymo funkcija, kuri leis valdyti oro kondicionierių. Be to, kai kurie stiliai leidžia valdyti vairo ir sėdynių šildymą kur bebūtumėte.

OMOTENASHI DESIGN

MALONUS TECHNOLOGIJŲ PRISILIETIMAS

Mėgaukitės unikaliu japonišku požiūriu į svetingumą. Omotenashi – tai svečių poreikių nuspėjimas iš anksto – svarbus Lexus principas. Tai pamatysite ne tik mūsų įgaliotųjų atstovų salonuose, bet ir LBX technologijose. Pavyzdžiui, galimybė nustatyti temperatūrą arba atitirpinti priekinį stiklą iš išmaniojo telefono.

PROJEKCINIS
EKRANAS

Tazuna koncepciją dar labiau sustiprina pirmą kartą Lexus automobilyje įrengtas 12,3 colio visiškai skaitmeninis prietaisų ekranas. Rodmenų ir informacijos išdėstymas keičiasi pagal pasirinktą važiavimo režimą ir gali būti bendrinamas. Papildomai užsakomas projekcinis ekranas projektuoja automobilio duomenis ant priekinio stiklo, todėl neatitraukdami akių nuo kelio galite stebėti navigaciją, saugos informaciją ir garso nuostatas.

RANKŲ DARBO
VAIRAS

Kad vairavimo patirtis būtų nepakartojama, Lexus dizaineriai dirbo kartu su Lexus Takumi vairuotoju meistru ir kruopščiai patobulino šiuos sąlyčio taškus. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas vairo skerspjūviui, kad jis būtų puikiai jaučiamas ir padidėtų vairavimo stabilumas.

LEXUS
PASVEIKINIMAS

Kai atidarysite vairuotojo dureles, LBX prietaisai parodys automobilio siluetą ir pasitiks Jus vardu. Nuspaudus stabdžių pedalą, mygtukas Power pradės švelniai pulsuoti, prietaisų sistema atgis grafiniais elementais ir garsais, o projekcinis ekranas ir 9,8 colio jutiklinis ekranas nukreips Jūsų dėmesį į kelią.

EL. SKLĄSČIO
SISTEMA

Įkvėptas japoniškų Shoji durų grakštumo ir diegiamas LBX, el. skląstis yra jungikliu aktyvuojama ir maitinama durelių atidarymo sistema, leidžianti atidaryti dureles vienu sklandžiu judesiu.

ELEKTRA VALDOMAS
BAGAŽINĖS DANGTIS

Sklandžiai ir tyliai veikiantis elektra valdomas naujai sukurtas LBX bagažinės dangtis automatiškai uždaromas jungikliu, esančiu jo apačioje. Valdymo jungikliai taip pat yra prietaisų skydelyje ir išmaniajame raktelyje, kuriuo galima valdyti bagažinės dangtį.

SKAITMENINIS PANORAMINIO
VAIZDO MONITORIUS

Kad būtų lengviau vairuoti uždarose erdvėse, skaitmeninis panoraminio vaizdo monitorius (nesiūlomas standartinėje LBX versijoje) sukuria virtualų 3D automobilio vaizdą, rodomą iš viršaus, ir pagerina matomumą manevruojant ankštoje vietoje.

GALINĖ SKERSINIO
EISMO PERSPĖJIMO
SISTEMA

Galinė skersinio eismo perspėjimo sistema (papildomai užsakoma visose versijose) padeda išvengti susidūrimų stovėjimo aikštelėje, važiuojant atbuline eiga nedideliu greičiu. Sistema stebi zoną LBX galinėje dalyje ir reguliuoja greitį važiuojant atbuline eiga, jei užfiksuojama, kad kyla pavojus atsitrenkti į kitą transporto priemonę arba objektą.

PAŽANGIAUSIA
AUTOMOBILIO
STATYMO TECHNOLOGIJA

Automatizuotai valdydama vairo mechanizmą, pagreitį ir stabdymą, pažangioji automobilio statymo sistema (diegiama visose versijose) padeda išvengti streso statant LBX. Kad būtų dar patogiau, nuotolinio automobilio statymo funkcija (standartiniame LBX jos nėra) suteikia dar daugiau galimybių. Ji leidžia įvairuoti automobilį į ankštą vietą ir išvairuoti iš jos, būnant šalia jo. Vairuojant išmaniuoju telefonu, sistema puikiai valdoma, todėl galima statyti automobilį sklandžiai ir saugiai.

GILUS JAUKUMO POJŪTIS IR PUIKI PADĖTIS

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS SALONO DIZAINAS

Mūsų dizaineriai siekė sukurti paprastą ir rafinuotą saloną, kuris kiekviename Lexus automobilyje formuotų unikalų jausmą ir aplinką. Horizontalus prietaisų skydelis yra švaraus ir paprasto dizaino, jame plačiu formatu rodomas aiškus vaizdas.

GILUS JAUKUMO
POJŪTIS IR PUIKI
PADĖTIS

LBX salonas tarsi apkabina priekyje sėdinčius asmenis, o horizontali vairuotojo vietos ašis padeda pajusti automobilio posvyrio laipsnį posūkiuose. Dėl žemo klubų taško jaučiamas ryšys su automobiliu, o priekyje palikta pakankamai erdvės keliams. Siekiant užtikrinti gerą išorinį matomumą, galinės sėdynės nustatytos šiek tiek aukščiau nei priekinės.

13 GARSIAKALBIŲ MARK LEVINSON®
PREMIUM GARSO
SISTEMA

LBX salone puikiai dera naujoji 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium garso sistema (standartiniame LBX nėra). Naudodama naują 3D garso funkciją, Mark Levinson® erdvinio garso sistema su Quantum Logic Immersion ir ClariFi analizuoja garsą, atkuria prarastus duomenis ir užtikrina išskirtinį garsą. Ji optimizuota pagal automobilio salono architektūrą, tad užtikrina neprilygstamą 7.1 kanalo namų kino teatro patirtį.

SUMANUS ERDVĖS
PLANAVIMAS

Centriniame valdymo pulte yra 9,8 colio multimedijos jutiklinis ekranas, pakreiptas atgal taip, kad sklandžiai įsilietų į konstrukciją. Valdymo pulte įrengti minkšti šoniniai padai, du puodelių laikikliai, pasirinktinis belaidis išmaniųjų telefonų įkroviklis, daugybė daiktadėžių bei USB prievadai įrenginiams prijungti ir įkrauti. Dėl sumaniai suprojektuotų galinių sėdynių LBX viduje yra stebėtinai erdvus.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

PIRMIAUSIA– SAUGA

LBX daro viską, kad vairavimas būtų saugus ir atpalaiduojantis. Trečiosios kartos Lexus Safety System + padeda vairuotojui, nuolat stebi kelią priekyje, perspėja apie pavojus ir prireikus imasi veiksmų. Kad būtų lengviau vairuoti uždarose erdvėse, panoraminio vaizdo monitorius gali sukurti virtualų 3D automobilio vaizdą ir padėti detaliai manevruoti. Ankštose erdvėse LBX taip pat gali padidinti automobilio statymo užtikrintumą, naudojantis nuotolinio automobilio statymo sistema.

LEXUS SAFETY
SYSTEM +

LBX naudojasi mūsų naujausiomis aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemomis, įtrauktomis į Lexus Safety System +. Tarp naujų funkcijų – papildoma vairuotojo stebėjimo sistema, kuri tikrina, ar vairuotojas nėra pavargęs arba išsiblaškęs. Be to, proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairą artėjant prie posūkio.

SAUGAUS IŠLIPIMO
PAGALBA

LBX el. skląsčio įlipimo ir išlipimo sistema susieta su automobilio riboto matomumo zonų stebėjimo sistema. Išskirtinė saugaus išlipimo pagalba neleidžia automobiliu važiuojantiems asmenims (priekyje ir gale) atidaryti durelių iš paskos artėjant kitiems eismo dalyviams, pvz., automobiliams arba dviratininkams.

SKAITMENINIS
PANORAMINIO
VAIZDO MONITORIUS

Kad būtų lengviau vairuoti uždarose erdvėse, skaitmeninis panoraminio vaizdo monitorius (nėra standartinėje LBX versijoje) gali rodyti 360° tiesioginį vaizdą aplink automobilį ir iš anksto įrašytą vaizdą po dugnu. Be to, jis sukuria virtualų trimatį Jūsų LBX vaizdą ir parodo jį iš viršaus, padėdamas orientuoti automobilį manevruojant ankštoje vietoje. Tarp funkcijų – šoninio tarpo rodinys, posūkių, priekinio skersinio eismo perspėjimas, susidūrimų padedanti išvengti sistema ir automobilio statymo pagalbinis stabdymas.

LEXUS LBX

ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

Lexus įsikraunantys hibridai, derinantys itin sklandžiai veikiančio benzininio variklio galią su vienu arba keliais pažangiais elektriniais motorais, iki 50 % laiko gali važiuoti elektros režimu. Patogumo dėlei Lexus hibridai įkraunami važiuojant, mažinant greitį arba stabdant, todėl jų niekada nereikia jungti prie elektros tinklo ar rūpintis akumuliatoriaus energija nuvažiuojamu atstumu.

GALIA, KURI ĮTRAUKIA

LBX užtikrina jaudinantį vairavimą vėl ir vėl. Jis tikrai nėra vien tik puošnus dabita. Patirkite nepaprastą galią su išskirtine aerodinamika ir su Lexus įsikraunančiu hibridiniu varikliu, kuriame suderintas efektyvumas ir našumas.

GALINGA LBX HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA

Efektyvus 1,5 l benzininis variklis ir elektrinis motoras suteikia pasitikėjimo bet kokioje vairavimo situacijoje, todėl nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėjama vos per dinamiškas 9,2 sekundės, išmetama mažiau CO₂ ir sunaudojama mažiau degalų.

STAIGUS LINIJINIS PAGREITIS

Kaskart važiuodami Lexus įsikraunančiais hibridais, patirkite jaudulį ir laisvę. Kai sparčiai įsibėgėjate, elektrinio (-ių) motoro (-ų) galia iš karto papildo galingą LBX benzininį variklį. Taigi kartu jie užtikrina neprilygstamą pagreitį būtent tada, kai to reikia.

PAŽANGI
AKUMULIATORIŲ
TECHNOLOGIJA

Naujai sukurtas LBX nikelio metalo hidrido akumuliatorius yra lengvas ir kompaktiškas, diskretiškai sumontuotas po galinėmis sėdynėmis. Jis užtikrina didesnę galią ir greitesnį energijos perdavimą bei regeneraciją. Rezultatas? Efektyviau naudojami degalai, dinamiškas našumas ir erdvus salonas.

NATŪRALIAI JUDRUS

Suprojektuotas taip, kad miesto gatvėmis važiuotų vikriai ir greitai reaguotų, LBX yra sklandžiai judrus. Pasitikite pažangias priekinę ir galinę pakabos sistemas, užtikrinančias stabilų važiavimą posūkiuose, ir lengvą, bet tvirtą kėbulą, ir pasiruoškite nuostabiai dinamiškam bei jaudinančiam važiavimui.

SMAGUS VAIRUOTI

Žemas svorio centras, Plati tarpvėžė,, trumpos iškyšos ir tvirtas kėbulas yra smagaus automobilio charakterio pagrindas. Kartu su natūraliu automobilio ir vairuotojo dialogu tai sukuria itin įtraukiančią vairavimo patirtį kol kas kompaktiškiausiame markės automobilyje.

VISŲ RATŲ PAVARA E-FOUR

Pajudant, įveikiant posūkius ir važiuojant prasto sukibimo paviršiumi, visų ratų pavara E-FOUR automatiškai nukreipia varomąją jėgą į galinius ratus, todėl automobilis išlieka stabilus, o vairuotojas – pasitikintis savimi.

LENGVAS KĖBULAS

Judrus, bet stiprus. Kruopščiai atrinktos medžiagos, įskaitant aliumininį priekinį dangtį ir sustiprintos konstrukcijos ratų arkos iš liejamosios dervos, suteikia vairavimo malonumą, didesnį pagreitį ir geresnį manevringumą.

DINAMIŠKAS VAIRAVIMAS MIESTE

Nustačius klubų tašką 285 mm aukštyje, suteikiamas vienybės su automobiliu pojūtis, išlaikant prie vairo puikų matomumą. Tai – visureigis, kuris mieste yra veržlus, akimirksniu reaguoja į greičio pedalo paspaudimą ir greitai įsibėgėja.

PASAULINIO LYGIO
ŠILUMINIS
EFEKTYVUMAS

1,5 l trijų cilindrų benzininis variklis demonstruoja pasaulinio lygio šiluminį efektyvumą. Tai padeda užtikrinti didelės spartos degimo technologija ir konstrukcinės ypatybės, pvz., tiesios įsiurbimo angos, lazeriu išpjauti įsiurbimo vožtuvų lizdai ir itin lengvi stūmokliai.

EFEKTYVUMAS IR
RAFINUOTUMAS

Geniali benzininio variklio ir elektrinių motorų sąveika užtikrina unikalų efektyvumo ir rafinuotumo derinį. Važiuojant didesniu greičiu, itin sklandžiai įsijungia 1,5 l benzininis hibridinis galios agregatas, kuriam padeda elektrinis (-iai) motoras (-ai). Visa tai užtikrina nepaprastai sklandų ir atpalaiduojantį vairavimo malonumą.

NAŠUMAS IR
APLINKOSAUGA

Atsisėskite ir mėgaukitės nuostabiu LBX įsikraunančio hibrido galios ir valdymo deriniu, žinodami, kad Jūsų Lexus veikia efektyviau ir išmeta mažiau teršalų nei tradicinis variklis

PAPRASTUMO GROŽIS

Lexus įsikraunančio hibrido kokybė kelia ramų pasitikėjimą. Perėjimas prie hibrido dar niekada nebuvo toks viliojantis, nes vairuotojams siūlomos mažesnės eksploatacinės sąnaudos ir žinios apie nuolat gaunamus patikimumo apdovanojimus. Vairuotojai gali mėgautis nepertraukiamos kelionės prabanga be būtinybės ieškoti įkrovimo taško.

KĄ REIŠKIA TURĖTI LEXUS HIBRIDĄ?

Šiuo metu keliais važinėja daugiau nei 2,5 milijono Lexus hibridinių automobilių. Visi jie gaminami Japonijoje pagal griežtus kokybės standartus, dėl kurių Lexus hibridai nuolat pelno patikimumo apdovanojimus visame pasaulyje. Be stulbinančio sklandumo ir rafinuotumo, įvertinsite gerokai mažesnes išlaidas ne tik degalams, bet ir stabdžiams, padangoms bei kitiems komponentams dėl regeneracinio stabdymo ir pažangių galios valdymo sistemų.

REGENERACINIS
STABDYMAS BE
BŪTINYBĖS PRIJUNGTI
PRIE ELEKTROS TINKLO

Lėtėjant, riedant arba sustojus benzininis variklis dažnai išsijungia. Stabdant arba atleidus koją nuo greičio pedalo, regeneracinio stabdymo funkcija panaudoja automobilio kinetinę energiją. Įprastuose automobiliuose ši energija švaistoma, o LBX hibride ji paverčiama elektros energija, kuri kaupiama akumuliatoriuje kartu su energija, gaunama važiuojant didesniu greičiu.

PAKETO PARINKTYS

Mūsų komplektai buvo kruopščiai apgalvoti, kad suteiktų visišką kontrolę ir lankstumą, siekiant pagerinti Jūsų LBX naudojimo patirtį ir rasti tai, kas idealiai tinka Jums.

LEXUS LBX

TECH KOMPLEKTAS

Apima Comfort komplekto turinį, papildomai – 12,3 colio Tazuna vairuotojo vietą, skaitmeninį spidometrą ir dar daugiau.

LEXUS LBX

PREMIUM KOMPLEKTAS

Jis apima Comfort ir Tech komplektų turinį su adaptyviąja tolimųjų šviesų sistema ir kt.

LEXUS LBX

ADVANCED KOMPLEKTAS

Jame – visų aukščiau išvardintų komplektų parinktys bei 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium garso sistema, panoraminio vaizdo monitorius.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Vairuojant LBX, nuolatinę eksploatacijos ramybę, kokybę ir paprastumą užtikrina toliau pateikiamos Lexus paslaugos bei privalumai.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kiek kainuoja naujasis Lexus LBX?

LBX yra įperkamiausias Lexus Premium automobilis, kuriame nėra jokių kompromisų dėl prabangos. Atverti kainoraštį

Kaip veikia įsikraunantis hibridas?

Lexus įsikraunantys hibridai sujungia benzino bei elektros energiją ir užtikrina nuolatinę parengtį be išorinio įkrovimo. Sistema optimizuoja efektyvumą įvairiomis vairavimo sąlygomis, o akumuliatorius nuolat įkraunamas važiuojant arba stabdant. Taip įkūnijamas Lexus įsipareigojimas diegti pažangias technologijas ir užtikrinti tvarų vairavimą.

Kas yra kompaktinis visureigis?

Lexus asortimente kompaktinis visureigis priklauso mažesnių visureigių kategorijai, paprastai dydžiu pranokstančiai subkompaktinius visureigius, tačiau išliekančiai kompaktiškesne už vidutinio dydžio visureigius. Kompaktinis visureigis yra populiarus pasirinkimas dėl smagaus ir veržlaus vairavimo stiliaus.

Kokie Lexus LBX matmenys?

LBX važiuoklės bazė siekia 2 580 mm, jis yra 4 190 mm ilgio, 1 825 mm pločio ir 1 545 mm aukščio.

Ar Lexus LBX diegiamas balso pagelbiklis?

Taip. LBX įrengta naujausia sistema Lexus Link Connect, valdoma per 9,8 colio jutiklinį ekraną, kuriame įdiegtas Hey Lexus pagelbiklis.

Ar Lexus LBX yra Apple CarPlay?

Taip. Išmaniųjų telefonų integracija galima naudojant belaides arba laidines Apple CarPlay jungtis.

Ar Lexus LBX yra Android Auto?

Taip. Išmaniųjų telefonų integracija galima naudojant laidinę Android Auto jungtį.

Kokios yra skirtingos LBX versijos?

LBX gali būti keturių skirtingų stilių, todėl galite pasirinkti tokį LBX, kuris geriausiai atspindi Jūsų asmenybę. Siūlomas rafinuotas ELEGANT, nesenstantis RELAX arba energingasis EMOTION ir individualusis COOL.

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS