Žymiausias Lexus visureigis
Lexus LBX

NEPAPRASTA KASDIENYBĖ

LEXUS LBX PASAULINĖ PREMJERA

Apžvalga
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

4,9
Vidutinė CO2 emisija (g/km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio CO2 emisijai.

117
Galia (kW / AG)
101 /136

LBX IŠSAMI INFORMACIJA

Naujasis Lexus LBX – išties nepaprastas automobilis, siūlantis daugybę funkcijų. Atraskite naujos kartos įsikraunantį hibridinį galios agregatą, atnaujintą, bet prabangų dizainą, saugos bei multimedijos technologijas ir dar daugiau.

NAŠUMAS IR GALIOS AGREGATAS

NAUJOS KARTOS SISTEMOS

DIZAINAS IR MEISTRIŠKUMAS

NAUJA LEXUS TAPATYBĖ

MULTIMEDIJA IR SAUGA

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS NAUJOVĖS

LEXUS RX

REZERVUOKITE SAVO
NAUJĄJĮ LBX

Būkite pirmieji, įsigiję naująjį Lexus LBX! Nemokamai rezervuokite Lexus LBX internetu be jokių įsipareigojimų, dar prieš oficialiąją pardavimo pradžią.

REZERVUOKITE LBX

Ar esate pasiruošę patirti nepaprastą kasdienybę su visiškai nauju Lexus LBX? Atskleiskite, kuris iš penkių atskirų stilių Jums tinka. Naujojo LBX kaina prasideda nuo 36 500 eurų, o rinkoje modelis pasirodys 2024 m. pirmajame pusmetyje. Būkite pirmieji, įsigiję naująjį Lexus LBX!

PASITIKITE NAUJUOSIUS STILIUS

Užsiregistravę LBX patirties skiltyje, atraskite nepaprastą suasmenintą turinį. Virtualiai aplankykite naująjį LBX, atraskite savo tobulą stilių, pasisemkite įkvėpimo iš kitų vairuotojų ir patirkite dar daugiau.

NAUJĄJĮ LEXUS LBX

REZERVUOKITE NAUJĄJĮ LBX

!
MŪSŲ RIBOTOS SERIJOS STILIUS

LBX „ORIGINAL EDITION“

Ar norėtumėte prisidėti prie kažko unikalaus, kaip ir Jūsų pačių asmenybė? Mūsų riboto stiliaus LBX „Original Edition“ modelių pasiūlymas galios tik trumpą laiką. Būkite vieni pirmųjų, kurie grįš namo su naujuoju LBX „Original Edition“ ir pajus nepaprastą kasdienybę.

RAFINUOTAS STILIUS

LBX „ELEGANT“

Vertinate nepaprastumo grožį ir teikiate pirmenybę subtiliems estetiniams sprendimams? Atraskite tobulą savo porą su tyliu pasitikėjimu, kuriuo dvelkia visiškai naujas LBX stilius „Elegant“.

RAFINUOTAS STILIUS

LBX „RELAX“

Mėgstate klasikinį stilių ir laikui nepavaldžius siluetus, tačiau kartu randate pusiausvyrą tarp modernių technologijų ir pažangių iniciatyvų? Pasinerkite į prabangą su naujuoju LBX „Relax“.

DINAMIŠKAS STILIUS

LBX „EMOTION“

Turbūt norėtumėte, kad automobilis atspindėtų Jūsų dinamišką kasdienybę ir keliones mieste? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Emotion“, skirtą energingo gyvenimo būdo mėgėjams.

DINAMIŠKAS STILIUS

LBX „COOL“

Mėgstate parodyti savo kruopščiai išpuoselėtą stilių ir charakterį, tuo pačiu norite būti pastebimi kelyje? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Cool“, skirtą nebijantiems išsiskirti.

DINAMIŠKAS STILIUS

NAUJASIS LEXUS
LBX STILIUS
„COOL“

Sėskite prie visiškai naujo Lexus LBX su stiliumi „Cool“ vairo ir išreikškite save. Ar LBX stilius „Cool“, pasižymintis sportiškesniu, dinamiškesniu charakteriu ir dvispalve palete, sukurs Jūsų nepaprastą kasdienybę?

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS