Žymiausias Lexus visureigis
Lexus LM

ASMENINĖ PRABANGA

NAUJASIS LEXUS LM

Apžvalga
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

7,2
Vidutinė CO2 emisija (g/km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio CO2 emisijai.

163
Galia (kW / AG)
184 / 246

Ši prabangi žmonių pervežimo priemonė – tai ketvirtasis Lexus „Naujojo skyriaus“ modelis po sėkmingai pristatytų naujųjų NX, RX ir visiškai elektrinio RZ visureigių. Tai – naujausias etapas, kai visiškai atnaujinama gaminių linija, apimanti naujas platformas, naujus galios agregatus ir inovatoriškas technologijas.

car

ASMENINĖ PRABANGA

Lexus siekė sukurti aukščiausios klasės interjerą, kuris būtų toks patogus kaip namų svetainė ir pasižymėtų visais mobiliojo biuro patogumais. Tai – dviguba kokybė, kuriai neprilygsta joks kitas rinkoje esantis automobilis. Šioje erdvėje keleiviai gali visiškai atsipalaiduoti ir būti savimi.

IŠSISKIRIANTIS

IŠRAIŠKINGAS IŠ VISŲ PUSIŲ

Kurdama LM koncepciją, Lexus atliko tyrimus su privačių reaktyvinių lėktuvų gamintojais ir itin pasiturinčiais klientais. Tyrimų rezultatai patvirtino, kad klientai aukščiausią prabangos lygį suvokia tada, kai juos supanti aplinka leidžia visiškai pailsėti – tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Ši savybė vertinama labiau nei galimybė naudotis pažangiomis technologijomis ir funkcijomis.

Išmoktus dalykus Lexus pritaikė kurdama transporto priemonę, kurioje keleiviai gali visiškai atsipalaiduoti, jaustis be rūpesčių ir mėgautis individualiu komfortu. Tai – Lexus svetingumo principas „Omotenashi“, pagal kurį žmonės jaučiasi laukiami ir jais rūpinamasi taip, kaip Jūs rūpinatės svečiais savo namuose.

NEPRIEKAIŠTINGAS SVETINGUMAS

KRUOPŠČIAI APGALVOTA KIEKVIENA DETALĖ

Kurdama LM, kaip ir visus naujus Lexus modelius, bendrovė susitelkė į žmogų.

Daugiausiai dėmesio buvo skirta keleivių komfortui ir gerovei, o salone Lexus svetingumas „Omotenashi“ pakilo į dar neregėtą lygį. Kiekviena detalė sukurta taip, kad keleiviai jaustųsi kaip namie ir jais būtų puikiai pasirūpinta – nesvarbu, ar keliaudami jie nori ilsėtis, ar dirbti. Sėdynės sukurtos taip, kad užtikrintų puikią atramą ir komfortą. Salone tiksliai kontroliuojama temperatūra, oro kokybė ir apšvietimas, be to, galima lengvai ir intuityviai naudotis jungiamumo bei pramogų funkcijomis, įskaitant 48 colių raiškųjį plačiaekranį monitorių ir pagal užsakymą sukurtą etaloninę „Mark Levinson“ 3D erdvinio garso sistemą.

POJŪČIŲ ĮTRAUKIMAS

LEXUS BŪDINGAS VAŽIAVIMO KOMFORTAS IR TYLA

Kurdama LM modelį, Lexus siekė subalansuoti vairavimo malonumą ir važiavimo komfortą – savybes, kurias suderinti gali būti sunku. Siekiant užtikrinti tinkamą Lexus vairavimo pojūtį, buvo panaudoti GA-K platformos kokybės privalumai, didelis kėbulo standumas ir pavaros, stabdžių bei pakabos sistemų technologijos, užtikrinančios gerą dinamiką, kartu išsaugant važiavimo komfortą.

NAUJASIS LM

SEPTYNVIETIS

Vidurinėje septynviečio modelio VIP sėdynių eilėje pirmenybė teikiama erdvei ir pasiekiamoms funkcijoms, o papildomoje trečioje eilėje įrengtos trys sėdynės, kurias galima užlenkti aukštyn, kai reikia daugiau vietos bagažui.

NAUJASIS LM

KETURVIETIS

Keturvietis modelis yra prabangos viršūnė. Čia įrengtos tik dvi daugiafunkcės galinės sėdynės ir yra daugybė galimybių, kad kiekviena kelionė būtų itin komfortiška ir maloni. Tarp jų – pertvara tarp vairuotojo srities ir galinės salono dalies. Joje įrengtas 48 colių plačiaekranis monitorius ir stiklo plokštė, kurią privatumo dėlei galima pritemdyti. Pagal užsakymą sukurtą „Mark Levinson“ trimačio erdvinio garso sistemą sudaro 23 garsiakalbiai, o salono komfortą didina rafinuotesnis Lexus klimato reguliatorius, kuris, naudodamas šilumos jutiklius, tiksliai valdo ir nukreipia šildymą bei vėdinimą.

SALONAS

IŠMANIOJO TELEFONO STILIAUS DAUGIAFUNKCIS EKRANAS

Galėsite greitai ir intuityviai reguliuoti įvairias salono savybes bei funkcijas: šiuo tikslu įrengtas išmanųjį telefoną primenantis valdiklis. Juo galėsite valdyti garso sistemą, klimato kontrolės nuostatas, sėdynių funkcijas, salono apšvietimą ir langų užuolaidėles.

Be to, naujasis LM yra pirmasis pasaulyje modelis, kuriame įdiegta balso atpažinimo funkcija, reaguojanti į ant galinės sėdynės sėdinčių keleivių komandas.

SALONAS

„MARK LEVINSON®“ ETALONINĖ TRIMAČIO ERDVINIO GARSO SISTEMA

Abiem LM versijoms pagal užsakymą sukurta „Mark Levinson“ etaloninė trimačio erdvinio garso sistema. 23 garsiakalbių sistema keturviečiame modelyje ir 21 garsiakalbio sistema septynviečiame modelyje užtikrina aukščiausio lygio garso atkūrimo kokybę ir sukuria namų kino sistemos įspūdį.

SALONAS

48 COLIŲ PLAČIAEKRANIS MONITORIUS

Keturviečio LM salono apatinėje pertvaros dalyje įrengtas 48 colių plačiaekranis raiškusis monitorius, nustatytas optimaliu žiūrėjimo kampu. Yra trys peržiūros režimai: viso ekrano, kino ir atskiri kairysis bei dešinysis ekranai, kuriuose rodomas nesusijęs turinys (su atskiromis kairiosiomis ir dešiniosiomis ausinėmis).

Naudotojai gali projektuoti turinį tiesiai iš išmaniojo telefono (planšetinio kompiuterio) arba prisijungti prie ekrano per du HDMI prievadus. Sistemą galima naudoti pramogoms arba verslo susitikimams internetu.

Septynviečiame modelyje įrengtas 14 colių galinis multimedijos ekranas, kurį galima valdyti atskirai nuo priekiniame valdymo pulte esančio ekrano.

SALONAS

LEXUS KLIMATO REGULIATORIUS SU PAPILDOMOMIS FUNKCIJOMIS

Lexus sukūrė naujajam LM skirtą klimato reguliavimo sistemą. Jos funkcijos ir galimybės išplėstos ir nuo šiol apima ne tik oro kondicionavimo, bet ir daugiau salono aplinkos aspektų. Sistemos teikiamų paslaugų spektrą galima palyginti su asmeniniu liokajumi, kuris užtikrina, kad viskas atitiktų naudotojo reikalavimus.

Galima vienu lietimu pasirinkti asmeninius oro kondicionieriaus, galinės salono dalies apšvietimo, langų užuolaidėlių bei sėdynių atlošo pakreipimo padėties pageidavimus ir pritaikyti kiekvienam automobiliu važiuojančiam asmeniui.

SALONAS

NEPRILYGSTAMAS „OMOTENASHI“

Su naujuoju LM Lexus pristato neprilygstamą „Omotenashi“, kuriame kiekviena detalė pasižymi individualia prabanga, komfortu ir gera savijauta.

Keturviečio modelio vidurinės pertvaros viršutinė dalis yra pagaminta iš skaidraus stiklo, todėl galinių sėdynių keleiviai gali tiesiogiai matyti kelią. Ją galima atidaryti arba uždaryti, o pageidaujant privatumo – pritemdyti vienu mygtuko palietimu.

Saloną apšviečia netiesioginiai šviestuvai, įrengti lubose ir šoninėse apdailos detalėse. Lubose papildomai įrengti prožektoriai, o keturviečio modelio grindų lygyje generuojama šešėlinė šviesa. Saloną galima patobulinti įvairiomis apšvietimo spalvų nuostatomis, įskaitant 14 atspalvių, suskirstytų į penkias skirtingas nuotaikų temas. Galima rinktis gydančius, atpalaiduojančius, žadinančius, dėmesį telkiančius ir džiuginančius atspalvius.

SALONAS

GEROVĖS PASLAPTIS – ŽVILGSNIS Į LAUKĄ

Uždarumo jausmas gali sukelti supimo ligą, ypač – žiūrint į ekraną arba skaitant. Šiai problemai išspręsti Lexus LM įrengti didžiausi įmanomi langai, kad keleiviai visada matytų, kaip ir kur automobilis juda. Papildomai prie didelių šoninių langų stoge įrengti fiksuoti stiklai, o pro priekinį stiklą galima gerai apžvelgti kelią priekyje.

SALONAS

„TAZUNA“ VAIRUOTOJO VIETA

Laikantis „Omotenashi“ principų, vairuotojo vietoje, kaip ir kituose naujuose Lexus modeliuose, daug dėmesio skiriama detalėms. Pagrindiniai valdymo elementai, skaitikliai ir informacijos šaltiniai išdėstyti pagal „Tazuna“ koncepciją, todėl vairuotojui tereikia atlikti nedidelius rankų ar akių judesius ir jis gali sutelkti dėmesį į priekyje besidriekiantį kelią. „Tazuna“ – japonų kalbos žodis, apibūdinantis intuityvų žirgo valdymą švelniai vadeliojant.

Elementų išdėstymas vairuotojo vietoje prisideda prie Lexus vairavimo potyrio, padėdamas vairuotojui mėgautis nuolatiniu kontrolės ir ryšio su automobiliu jausmu bei komfortu bet kokioje kelionėje. Kad vairuotojas jaustųsi automobilio dalimi, vairas patrauktas arčiau jo ir įrengtas vertikaliau, o pedalų ir pėdų atramos vietos apskaičiuotos itin tiksliai.

IŠORĖ

KILNI ELEGANCIJA

Naujasis LM demonstruoja Lexus „Naujojo skyriaus“ dizainą, sukurtą kilnios elegancijos tema. Rezultatas – unikalus ir užtikrintas įspūdis kelyje, o proporcijos leidžia lengvai valdyti automobilį ir juo manevruoti. Bendrasis ilgis ˜– 5 130 mm, plotis – 1 890 mm, o aukštis – 1 945 mm. Dėl didelio pločio, aukščio ir 3 000 mm važiuoklės bazės maksimaliai padidinama erdvė gale sėdintiems keleiviams.

Drąsus priekinės dalies apipavidalinimas formuoja naują Lexus tapatybę, „sulaužydamas“ pažįstamas verpstės formos groteles. Verpstės forma buvo suspausta tam, kad po priekinius žibintus jungiančiu ir po variklio dangčio priekiniu kraštu įrengtu plonu plyšiu sukurtų didelę apatinę grotelių dalį. LM išraiškingas linijas pabrėžia juodi priekiniai ir galiniai statramsčiai, o atvirumo įspūdį sukuria didelis įstiklintas plotas. Pro dideles stumdomąsias šonines dureles lengva patekti į vidų.

19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai ir suderintos spalvos simbolizuoja LM prestižą, kurį papildo trys sodriai švytinčios „sonic“ dangos.

SAUGA

VAIRUOTOJŲ SAUGA

Į naujausią asortimentą įtrauktos išplėstos funkcijos: susidūrimų padedanti išvengti sistema su avarinio vairo valdymo pagalba ir adaptyvioji greičio palaikymo sistema, taip pat – proaktyvioji vairavimo pagalba, užtikrinanti saugesnį vairavimą lėtesniame miesto eisme. Vairuotojo stebėjimo sistema nuolat tikrina vairuotojo budrumą. Jei vairuotojas nereaguoja į perspėjimus, ji švelniai sustabdo automobilį ir sužadina sistemą „eCall“, kad iškviestų pagalbą. Durelėse, įskaitant stumdomąsias galines dureles, sumontuota Lexus sklandi el. skląsčio elektroninio atidarymo sistema, o saugaus išlipimo pagalba įspėja apie iš galo artėjantį eismą ir apsaugo nuo avariją galinčio sukelti netyčinio atidarymo.

Naudojant internetinio naujinimo technologiją, programinė įranga gali būti sklandžiai atnaujinama, o savininkai gali naudotis naujausių pasiekimų privalumais neapsilankę priežiūros centre.

VISAPUSIŠKAS PAKETAS LEXUS SAFETY SYSTEM +

LM diegiamas naujausios kartos aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemų paketas Lexus Safety System +, kuris taip pat įrengiamas naujuosiuose NX, RX ir RZ modeliuose. Jis gali aptikti dar daugiau avarijos rizikos veiksnių ir prireikus teikti perspėjimus, vairuoti, stabdyti bei palaikyti varomąją jėgą, kad būtų išvengta smūgio arba jis būtų sušvelnintas. Jis sureguliuotas taip, kad vairuotojas jaustųsi laisvai ir užtikrintai. Veikiančios sistemos taip pat sumažina vairavimo naštą, padeda sumažinti nuovargį ir išlaikyti vairuotojo budrumą.

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS