Žymiausias Lexus visureigis
Naujasis RX

IKONOS EVOLIUCIJA

Lexus pristato penktosios kartos RX. Tai – iš pagrindų perprojektuotas modelis, atveriantis reikšmingą naują šio kultinio visureigio epochos skyrių.

Apžvalga

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE LEXUS RX

!
NAUJASIS LEXUS RX

RAFINUOTO VAIRAVIMO POJŪTISS

Siekdami kurti natūralų ryšį tarp automobilio ir vairuotojo, optimizavome pagrindus, pvz., svorio centrą, inercijos specifikacijas, standumą ir galios agregatus bei sumažinome svorį. Naujasis RX gaminamas platformos GA-K pagrindu. Galinė jo dalis yra visiškai naujai suprojektuota, o važiuoklė suderinta dar tiksliau. Tai leido dar labiau pagerinti našumą, komfortą bei rafinuotumą.

NAUJASIS LEXUS RX

NAUJAS SKYRIUS DIZAINO KNYGOJE

Naujojo RX dizainas yra gerokai dinamiškesnis ir pulsuoja pasitikėjimu. Verpsto formos grotelės pastebimai geriau integruotos automobilio priekinėje dalyje, o žibintai tapo aptakesni. Pažvelgus profiliu, pastebimas pailgintas priekinis dangtis, ilgesnė važiuoklės bazė (6 cm), žemesnė stogo linija (1 cm) ir didesni 21 colio ratai. Visa tai prisideda prie dinamiškos ir tvirtos automobilio išvaizdos. Galiniai žibintai per visą plotį su integruotu Lexus pavadinimu ir platesnis galinis tarpuvėžis (4 cm) toliau didina RX galinės dalies įspūdį kelyje.

NAUJASIS LEXUS RX

DAR DAUGIAU PRABANGOS

Minimalistiniame, tačiau intuityviame ir prabangiame salone panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos. Čia užtikrinamas aukštas komforto bei gerovės lygis. Priekinės sėdynės buvo perprojektuotos, kad būtų užtikrintas aukščiausios klasės pasiekiamumas, tobula atrama bei šildymo ir vėdinimo funkcijos. Galima rinktis ir veganiškos odos saloną.

Sužinokite daugiau
NAUJASIS LEXUS RX

Į VAIRUOTOJĄ ORIENTUOTAS PRIETAISŲ SKYDELIS

Į vairuotoją orientuotas prietaisų skydelis „Tazuna“ užtikrina tiesioginę ir intuityvią automobilio kontrolę. Jis papildomai pagerina vairavimo patirtį ir saugą: visi valdymo elementai bei informacijos šaltiniai nustatyti taip, kad juos būtų lengva pasiekti. Taip maksimaliai sumažinamas poreikis vairuotojui dairytis ir sukioti galvą.

LEXUS RX 450H+

PIRMASIS ĮKRAUNAMASIS RX HIBRIDAS

RX 450h+ montuojamas keturių cilindrų 2,5 litro darbinio tūrio hibridinės sistemos variklis bei ličio jonų akumuliatorius, kurio talpa siekia 18,1 kWh. Papildomas galinis elektrinis motoras užtikrina nuolatinę visų ratų pavarą. Ličio akumuliatorius leidžia vien elektra nuvažiuoti daugiau nei 65 km.

LEXUS RX 500H

REVOLIUCINIO NAŠUMO HIBRIDAS

Naujasis revoliucinis RX 500h – pirmasis Lexus turbokompresorinis hibridas. Galią tiekia visiškai nauja hibridinė architektūra. Ją sudaro 2,4 litro turbokompresorinis variklis ir 6 laipsnių automatinė transmisija. RX 500h išvysto 371 AG galią ir 645 Nm sukimo momentą, tad pagreitis yra išties įspūdingas, o DIRECT4 užtikrina neprilygstamai dinamišką automobilio valdymą.

Priekinis elektrinis motoras įrengtas tarp vidaus degimo variklio ir transmisijos. Abiejose jo pusėse įrengta po sankabą, kas užtikrina didelį lankstumą perduodant galią. Tarp galinių ratų sumontuota 80 kW „e-Axle“ – kompaktiškas modulinis paketas, kurį sudaro motoras, krumpliaračiai ir ECU.

LEXUS RX 350H

EFEKTYVUS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

RX įsikraunančio hibrido modelio sklandumas ir efektyvumas patobulintas pristačius 4 kartos technologiją. 2,5 litro pavaros agregatas išvysto 245 AG ir nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 8 sekundes.

NAUJASIS LEXUS RX

PASAULINIO LYGIO SAUGOS TECHNOLOGIJA

RX siūlo trečiosios kartos saugumo sistemą „Lexus Safety System+“ su patobulinta priešavarine sistema, nauja proaktyvia pagalbine vairavimo sistema, kuri apima kliūčių numatymo, lėtėjimo ir vairavimo pagalbą. Be to, papildomai pasirenkamas išplėstinis saugos paketas, į kurį įtrauktos: priekinio skersinio eismo perspėjimo sistema, persirikiavimo perspėjimo su eismo juostos stebėjimo pagalba ir aktyvioji vairavimo pagalba avariniu atveju.

NAUJASIS LEXUS RX

NAUJOVIŠKA MULTIMEDIJOS IR JUNGIAMUMO SISTEMA

RX turi pažangią jungiamumo sistemą su standartiškai įrengiamu 14 colių jutikliniu ekranu (vienas didžiausių klasėje). Be standartinės integruotos navigacijos sistemos naujajame RX papildomai siūlomos standartinės debesų paslaugos. Automobilio DCM (duomenų ryšio modulis) palaiko nuolatinį ryšį, teikia tiesioginę informaciją apie kelių eismo įvykius, avarijas ir sąlygas kelyje.*

Naujojoje multimedijos sistemoje – išmanusis balso pagelbiklis „Hey Lexus“. Standartiškai siūloma paprasta naudoti išmaniojo telefono integracijos sistema – belaidė „Apple CarPlay“ ir laidinė „Android Auto“. Belaidžio įkrovimo dėklas nuo šiol – 50 % galingesnis.

* Rinkose, kur siūloma paslauga.

NAUJASIS LEXUS RX

INTERNETINĖS PASLAUGOS

Be jau žinomų Lexus Link nuotolinių funkcijų, pvz., vairavimo analizės, instruktavimo dėl hibridinės sistemos naudojimo, degalų lygio stebėjimo ir automobilio paieškos, RX 450h+ siūlo naujų funkcijų: akumuliatoriaus įkrovos lygio stebėjimo, įkrovimo planavimo ir įkrovimo laikmačio. Be to, programėlė leidžia užrakinti ir atrakinti automobilį, atidaryti bagažinę, valdyti klimato kontrolės sistemą ir netgi įjungti avarinį signalą, prireikus surasti automobilį stovėjimo aikštelėje. Internetinės paslaugos standartiškai siūlomos 4 metus.

Žr. daugiau
NAUJASIS LEXUS RX

BEKOMPROMISIS ERDVĖS POJŪTIS

Naujajame RX rasite daug erdvės visiems juo važiuojantiems asmenims – čia įrengtos penkios prabangios sėdimosios vietos ir apstu vietos kojoms. RX salone erdviau, nes padidintas atstumas tarp žmonių, suprojektuotos naujos sėdynės ir viskas išdėstyta dar sumaniau. Dėl sumaniai suprojektuoto bagažinės dangčio nuo šiol bagažinė 50 mm ilgesnė, o pakrovimo aukštis – 30 mm mažesnis, todėl ja lengviau naudotis.

NAUJASIS LEXUS RX

PATRAUKLI APLINKA

Pagal tikrąją Lexus svetingumo dvasią „Omotenashi“, funkcija „Lexus Mood Selector“ leidžia automobiliu važiuojantiems asmenims pritaikyti RX salono apšvietimą renkantis iš 64 spalvų paletės ir keturiolikos originalių temų.

Sužinokite daugiau
NAUJASIS LEXUS RX

F SPORT

RX sportiškumą akcentuoja F SPORT paketas, kuris bus siūlomas RX 500h našiajame hibride. F SPORT siūlo patobulinimų, pvz., kitokias priekines groteles, aptakus ir aerodinaminius priekinį ir galinį bamperius. F SPORT priekinių sėdynių forma geriau prilaiko automobiliu važiuojančius asmenis. Jas galima užsisakyti „Black“ ir „Dark Rose“ spalvų. Aliumininiai ornamentai papildomai akcentuoja salono sportiškumą. Be to, F SPORT komplektacijoje įdiegta dinamiškų patobulinimų, įskaitant sportiškiau suderintą pakabą, didesnius stabdžius ir kt.

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS