NX

NAUJASIS „LEXUS NX“

Jauskite daugiau kiekvieną akimirką
Apžvalga
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

5,9
Vidutinė CO2 emisija (g/km)

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio CO2 emisijai.

136
Galia (kW / AG)
179 / 244
NAUJASIS „LEXUS NX“

TIKROJI EUFORIJA

Naujajame „Lexus NX“ sumontuotos našiausios klasėje įkraunamos ir įsikraunančios hibridinės jėgainės. Išskirtinės jų charakteristikos – per 15 metų išrastų naujoviškų sprendimų rezultatas. Galinga akceleracija ir dinamika nuostabiai dera su mažiausiomis klasėje degalų sąnaudomis ir išmetamųjų dujų emisija. Bagažinės tūris ir degalų bako talpa nesumažėjo, todėl kelionės užmiestyje yra tokios pat patogios. Tai rafinuotas automobilis, suteikiantis pačias geriausias emocijas.

NAUJASIS „LEXUS NX“

DRĄSIAI JUDĖKITE Į PRIEKĮ

Įsitaisius prie naujojo „Lexus NX“ vairo iš karto galima pajusti elektros pavaros dinamiką ir valdymo tikslumą. Ji veikia tyliai, o tai dar labiau sustiprina vairuotojo ryšį su aplinka. Išskirtinius pojūčius taip pat padeda pajusti patobulinta aerodinamika ir žemesnis svorio centras. Įveikiant posūkius arba įsibėgėjant, vyksta nuostabi sąveika tarp našios jėgainės, standžios naujos važiuoklės ir itin tikslaus vairo mechanizmo. Automobilio valdymas jaudina ir tuo pat metu atpalaiduoja. Tai išskirtinė visų naujų „Lexus“ modelių savybė.

NAUJASIS „LEXUS NX“

JAPONIŠKAS SVETINGUMAS

Prie automobilio artėjančius keleivius pasitinka apšviečiamosios durų rankenėlės. Įsitaisius salone, nuotaiką galima visiškai pakeisti pasirinkus vieną iš 64 apšvietimo atspalvių. „Omotenashi“ – nuo senų laikų Japonijoje gyvuojanti svetingumo filosofija, paremta svečio poreikių patenkinimu. Šiame automobilyje ji pastebima visur. Komfortiškas ir erdvus salonas papuoštas meistriškai pagamintomis apdailos detalėmis. Interjere puikiai dera nauja aukščiausios kokybės „Mark Levinson®“ garso sistema su 17 garsiakalbių. Jaudinančioje ir tuo pat metu raminančioje aplinkoje būti dar maloniau dėl „S-Flow“ klimato kontrolės sistemos. Ši įranga užfiksuoja, kurios sėdynės užimtos, iš kurios pusės šviečia saulė ir pagal tai reguliuoja vidaus temperatūrą.

NAUJASIS „LEXUS NX“

INTUITYVUS VALDYMAS

Įsitaisykite ištaigingose sėdynėse priešais unikalų „Tazuna“ prietaisų skydelį, skirtą intuityviam ryšiui su arti vairuotojo išdėstyta įranga sukurti. Itin įspūdingai atrodo didžiausias šioje kategorijoje projekcinis ekranas. Visa informacija apie jėgainę ir prietaisų veikimą pateikiama akių lygyje. Apžvelgiant saloną, visur justi garsiųjų „Lexus Takumi“ amatininkų meistriškumas. Elegantiška durų apdaila ir išskirtinis aukščiausios kokybės odinių sėdynių kvapas paaštrina visus pojūčius. Laikant vairą atrodo, jog tai žirgo vadelės. Reakcija į mažiausią pasukimą tiksli ir greita. Automobilis tarsi numato kitą vairuotojo judesį, todėl galite jausti daugiau kiekvieną akimirką.

JAUSKITE DAUGIAU KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ

IŠBANDYKITE NAUJĄJĮ NX

Atraskite naująjį Lexus NX: pasitelkite unikalią mūsų patirtį, rinkdamiesi labiausiai Jums tinkančią kelionę.

NAUJASIS „LEXUS NX“

PALAIKYKITE RYŠĮ

Unikali, duomenis iš debesijos perkelianti navigacija ir naujos kartos multimedijos sistema leis palaikyti nuolatinį ryšį su skaitmeniniu pasauliu. Belaidžiu būdu diegiami atnaujinimai rodo, kad čia naudojama naujausia programinė įranga. Balso komandomis galima valdyti dar daugiau funkcijų nei anksčiau. „Lexus Link“ programėlė perkelia naujausias technologijas tiesiai į vartotojo išmanųjį įrenginį ir leidžia šaltą rytą pašildyti automobilio saloną, iš anksto nustatyti baterijos įkrovimo programą arba sekti kelionių statistiką. Tai tik keletas iš siūlomų šios technologijos funkcijų.

NAUJASIS „LEXUS NX“

ABSOLIUTUS RAFINUOTUMAS

Jei šis automobilis stovi netoliese, į jį tiesiog neįmanoma neatkreipti dėmesio. Taip pat sunku būtų nepastebėti neeilinę jo kilmę liudijančių bruožų. Naujasis „Lexus NX“ neišvengiamai sukelia emocijų audrą. Drąsų išorės stilių pabrėžia charakteringomis radiatoriaus grotelėmis papuoštas iškilus priekis ir plati galinė dalis. Įgudusio meistro ranka nubrėžtos linijos pateikia užuominą apie energiją, pulsuojančią po kėbulu. Išvaizdoje nepriekaištingai dera į vientisą detalę integruoti elegantiški galiniai žibintai ir stilingi nauji 20 colių ratlankiai. Šio automobilio grožis netrukdo jo funkcionalumui.

NAUJASIS „LEXUS NX“

BESĄLYGIŠKAS PASITIKĖJIMAS

Patobulinta „Lexus Safety System +“ sistema suteikia aukščiausio lygio pasitikėjimą automobiliu ir leidžia pamiršti visus rūpesčius dėl saugumo. Naujame „Lexus NX“ pirmą kartą įdiegta „e-Latch“ technologija su „Safe Exit Assist“ sistema, neleidžiančia automatiškai valdomoms durims atsidaryti iš galo artėjant kitai transporto priemonei. Norint palengvinti kasdienį naudojimą, naująjį „Lexus NX“ aikštelėje bus galima pastatyti mygtuko paspaudimu. Aplinką skenuojanti įranga netgi atpažins vairuotojo pamėgtas stovėjimo vietas. Kiekvienoje išvykoje keleiviai gali būti ramesni žinodami, kad jų saugumą užtikrina naujausios technologijos.

Susisiekite su lexus vilnius

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Lexus.
Adomas Pocius
Adomas Pocius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Evaldas Rudzevičius
Evaldas Rudzevičius
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Marius Sabaliauskas
Marius Sabaliauskas
Lexus pardavimo vadybininkas
SIŲSTI UŽKLAUSĄ
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS