Savininkai

Originalios Lexus dalys

Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai visada naudoja tik originalias Lexus dalis, nes kiekviena detalė pagaminta taip pat meistriškai ir preciziškai, kaip ir visas Lexus automobilis. Naudojant originalias Lexus dalis užtikrinamas geriausias automobilio veikimas, Jūsų ir Jūsų automobilio komfortas bei saugumas. Joms taip pat taikoma Lexus garantija.
Originalios Lexus dalys

Kodėl verta rinktis originalias Lexus dalis

Kiekviena, net ir mažiausia, detalė yra svarbi mūsų Takumi meistrams, o tai reiškia, kad Jūsų vairavimo patirčiai svarbios netgi smulkmenos.

Automobilis, pagamintas tik iš originalių Lexus dalių ir aksesuarų, leis Jums pajusti aukščiausią kokybę net smulkiausiose detalėse.

Mūsų ekspertai rūpinasi Jūsų automobiliu ir užtikrina, kad visą automobilio naudojimosi laiką neturėsite rūpesčių. Apsilankę Lexus Vilnius atstovybėje gausite viską, kas geriausia, įskaitant dalių tinkamumo garantiją, puikias kainas, didžiausią Lexus dalių pasirinkimą ir hibridinės technologijos patikrą.

Originalios Lexus dalys

Kur pirkti originalias Lexus dalis?

Lexus atstovybėje rasite visas originalias Lexus automobilių dalis, kurių Jums gali prireikti remontuojant ar tobulinant savo automobilį, todėl labai greitai vėl galėsite leistis į kelią.

Stabdžių kaladėlės ir diskai
Užtikrinkite maksimalią saugą ir stabdymo efektyvumą.
Akumuliatorius
Mėgaukitės patikimumu visus metus, naudodami Jūsų Lexus automobiliui sukurtą akumuliatorių.
Variklio alyva
Užtikrinkite saugų savo automobilio variklio darbą, naudodami aukščiausios kokybės alyvą.
Salono oro filtras
Kvėpuokite švariu ir gaiviu oru.
Amortizatoriai
Mėgaukitės komfortišku važiavimu dėl gamybai naudojamų patvarių medžiagų.
Ankstesnis Kitas