Lexus Vilnius

Servisas

Siūlome specializuotas paslaugas, kurios padės tinkamai pasirūpinti Jumis ir Jūsų Lexus automobiliu.
Sužinokite daugiau

Lexus techninės priežiūros privalumai

Mūsų kvalifikuoti technikai ir serviso darbuotojai suteiks nepriekaištingos kokybės serviso paslaugas, kad Jūsų Lexus visada veiktų puikiai.

Kvalifikuoti lexus technikai

"Lexus Vilnius" servise naudojama šiuolaikiška ir specializuota Lexus įranga, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Lexus rengiamuose apmokymuose. Tai ypač aktualu atliekant darbus, susijusius su hibridine technologija. Lexus hibridinę technologiją sukūrė būtent Lexus, todėl prižiūrint hibridinį automobilį geriausia pasitikėti įgaliotąja Lexus atstovybe.

Originalios Lexus dalys

Remontuodami automobilius naudojame tik originalias Lexus dalis, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. dalims, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus). Remontas originaliomis Lexus dalimis – tai patikimumo garantija. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Lexus automobilių gamyklose, todėl koncernas garantuoja šių detalių kokybę. Detales, kurių sandėlyje nėra, užsakomos ir pristatomos per ypač trumpą laiką, pristatymas paprastai užtrunka iki 2 darbo dienų (užsakymą pateikiant iki 10 val. – detalė pas mus atvyksta jau kitą darbo dieną).

Programinės įrangos atnaujinimas ir diagnostikos įrenginiai

Norint kuo greičiau išspręsti iškilusias problemas, kad Jūsų automobilis vėl išriedėtų į kelią, būtina turėti tinkamas automobilio diagnostikos priemones. Diagnostinio patikrinimo metu greitai ir tiksliai įvertinama Jūsų automobilio būklė ir nustatomos problemų priežastys. Lexus diagnostikos įrenginiuose naudojami naujausi programinės įrangos naujiniai užtikrina efektyviausią servisą ir optimalią Jūsų automobilio būklę.

Rūpinimasis jūsų Lexus visą gyvenimą

Visiems Lexus automobiliams – nuo naujutėlaičių modelių iki senesnių automobilių, nuvažiavusių daugiau kaip 100 000 km, - teikiamos patikros, alyvos ir jų filtrų keitimo paslaugos, atsižvelgiant į automobilio amžių ir ridą.

Vizualinė Lexus patikra

Lexus vizualinę saugos patikrą atlieka Lexus darbuotojai. Jie patikrina visus pagrindinius Jūsų automobilio elementus, tokius kaip padangos, vairo mechanizmas, stabdžiai, šviesos, kėbulas, išmetamųjų dujų ir alyvos kiekis. Užbaigus patikrą Jums bus išduota vizualinės patikros ataskaita, kurioje nurodoma, kokius darbus būtina atlikti skubiai, o kokius reikėtų atlikti artimiausiu metu.

Hibridinių automobilių patikra

Jūsų automobilio širdis – novatoriškiausia Lexus hibridinės pavaros technologija. Jūsų automobilio hibridinės pavaros įvertinimas yra puikus būdas patikrinti, ar sistema veikia sklandžiai ir taupiai. Įvertiname Lexus hibridinę pavarą ir pateikiame išsamią jos būklės ataskaitą. Hibridinės baterijos patikrinimo metu įvertiname:

  • Galios šaltinio galingumą
  • Variklių efektyvumą
  • Hibridinės pavaros aušinimo sistemos efektyvumą