Savininkams

Mano Lexus

Visa svarbiausia informacija apie Jūsų automobilį – nuo naudojimo vadovų iki programinės įrangos naujinių – vienoje vietoje.
Skaityti daugiau
Mano Lexus

Mano Lexus privalumai

Naudodamiesi Mano Lexus paskyra, vos keliais spustelėjimais visada pasieksite pagrindinę informaciją apie savo automobilį. Vienoje vietoje galite peržiūrėti automobilio techninės priežiūros istorijos duomenis; galite susiplanuoti savo kelionę, skaityti naudojimo vadovus ir gauti pranešimus apie reikiamą atlikti automobilio techninę apžiūrą.

Techninės priežiūros priminimai: atėjus laikui atlikti automobilio techninę apžiūrą, Mano Lexus Jums apie tai primins, todėl Jūsų automobilis visada bus laiku ir tinkamai prižiūrėtas.

Naudojimo vadovai: galite iškart surasti bet kokią išsamią informaciją, kuri padės dar geriau išnaudoti automobilio galimybes.

Kelionės planavimas: lengvai suplanuokite artimiausios kelionės maršrutą ir visi duomenys bus perkelti į Lexus navigacijos sistemą.

Susikomplektuokite ir išsaugokite: mes žinome, kad norint tobulo rezultato skubėti neverta; susikomplektuokite automobilį pagal savo norus ir išsaugokite jį paskyroje, o savo projektą galėsite bet kada vėliau peržiūrėti ar pakoreguoti.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos