Lexus

Lexus visureigių asortimentas

Išskirtinis dizainas, rafinuota prabanga ir neprilygstamas meistriškumas - visa tai Lexus visureigių asortimento bruožai. Automobiliai varomi mūsų novatoriškos savaiminio įkrovimo hibridinės technologijos ir aprūpinti Lexus Safety System+. Kiekvienas jų sukurtas taip, kad būtų mažinamos išmetamų teršalų emisijos ir užtikrinamas saugumas keliuose.

Susipažinkite su Lexus visureigių asortimentu

Kviečiame susipažinti su apdovanojimus laimėjusių prabangių visureigių asortimentu ir sužinoti atsakymus į pagrindinius klausimus. Ar automobilis tilps Jūsų automobilių stovėjimo aikštelėje ar garaže? Ar jis pakankamai talpus ir atitiks Jūsų šeimos lūkesčius? Ar su juo patogu keliauti? Su automobiliais susipažinti padės ir kiekvieną modelį pristatantys trumpi vaizdo įrašai.

Pasirinkite savo lexus visureigį

Nesvarbu, ar tai yra dinamiškas UX miesto visureigis, stulbinantis NX ar RX prabangus flagmanas (taip pat galima įsigyti 6 ar 7 vietų RX L), kiekvienas Lexus visureigis yra varomas Lexus savaime įsikraunančios hibridinės technologijos ir važiuojant mažesniu greičiu dažnai yra varomas vien elektros, todėl neišskiria jokių emisijų. Pasirinkite modelį, kuris atitinka Jūsų gyvenimo būdą ir sužinokite daugiau apie kainas, emisijas bei degalų sąnaudas.

Nuostabi patirtis su Lexus

Lexus visureigių asortimentas išsiskiria dėl meistriškumo, novatoriškos hibridinės galios, pažangios saugos technologijos ir japoniškos Omotenashi filosofijos. Susipažinkite su modelių asortimentu, sukurtu visureigių vairuotojams, ieškantiems stilingumo, patogumo, erdvumo ir našumo.

OMOTENASHI

Savo Lexus atstovybėje patirsite Omotenashi svetingumą. Jūsų transporto priemonę maksimaliai kokybiškai aptarnaus hibridinių technologijų ekspertai. Omotenashi reiškia, kad mes darome daugiau, nei vien tik pateisiname lūkesčius. Mes laukiame savo klientų ir visada tai įrodome.

Takumi meistrystė

Mūsų Takumi meistrai tradicinius metodus derina su šiuolaikinėmis technologijomis kiekviename gamybos etape – nuo aptakių važiuoklių formavimo iki rankų darbo apdailos detalių ir interjero, kad sukurtų nepriekaištingą galutinį produktą. Užtikrinimas bet kuriam įmonės vairuotojui ar transporto priemonių valdytojui.

Novatoriška saugumo technologija

Lexus Safety System+ reprezentuoja mūsų naujausią automobilių saugos užtikrinimo etapą. Lexus Safety System+, gimusi dėl dešimtmečius kurtų inovacijų ir kruopščių avarijų priežasčių tyrimų, padeda išvengti trijų dažniausiai pasitaikančių avarinių situacijų: susidūrimų su priekyje važiuojančiais automobiliais; išvažiavimų iš eismo juostų ir eismo įvykių nakties metu.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos